Magic Form

 

Kadın iç giyim ve hamile & lohusa sektörüne yön veren Magic Form, 1952 yılından beri kalitesinden ödün vermeden kadınlara ve genç kızlara hizmet vermektedir. Magic Form ürünleri ile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Magic Form dünyada bir ilk olarak su dolgulu sütyenin ve dikişi bulunmayan iç çamaşırlarının tasarımcısıdır. Magic Form, ürünlerini trendleri yakından takip ederek ve kadınların tercihlerini önemseyerek üretim yapmaktadır.

 

Magic Form kadın iç giyim modelleriyle kendinizi her zaman rahat ve iyi hissedeceksiniz. Magic Form iç giyim ürünlerini dilediğiniz ürünler ile tamamlayarak kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Markanın ürünleri kaliteli malzemeleri sayesinde uzun süre boyunca ilk günkü formunu koruyacaktır. Magic Form sulu, toparlayıcı, destekli, tam destekli, balkonet, straplez, dekolte, tişört sütyenleri'nin yanında koton, string, slip, toparlayıcı, dikişsiz, şort külotları, hamile veya lohusa pijama, gecelik, sabahlıklı gecelik gibi bir çok modeli sizlere sunuyor.

 

Magic Form İç Giyim Modelleri

 

Magic Form İç Giyim Modelleri,  kadınların her daim kendilerini güzel hissetmeleri ilkesiyle yola çıkarak ve 58 yıllık bir adanmışlığın ve tecrübenin gerçek hikayesini gözler önüne seren Magic Form İç Giyim Modelleri, global bir marka olarak yoluna devam ediyor. İç giyimde önemli atılımlar yapan marka, şıklığın ve insan sağlığının önemini bilen siz kadınların ilk tercihi olmaktadır.

 

Burdagel.com online alışveriş sitesinde yer alan ve ilginizi çekebilecek diğer ürünlerimizden bazıları ise şöyledir;

Kadın Pijama Takımı, Kadın Sabahlıklı Pijama Takımı, Kadın Şortlu Takım, Kadın Sabahlık, Kadın Gecelik, Sabahlıklı Gecelik Takım gibi birbirinden şık tasarımlar bulunmaktadır.

 

Kadınların her zaman kendini yenilemesini sağlayan Magic Form, tel ve kauçuktan hazırladığı ilk sütyen ile bir ilke imza atmanın gururunu yaşıyor. Marka ayrıca dünyadaki ilk içi su dolu sütyen ve dikişsiz iç çamaşırının yaratıcısı olarak kadın iç giyim alanında önemini ortaya koyuyor.

 

Magic Form Gecelik 

 

Magic Form Gecelik modelleri, uyku kıyafeti olmalarının yanında daha farklı amaçla da kadınların kreasyonlarında yer tutan ürünlerdendir. Gündelik hayatında her an şık olmak isteyen kadınlar için Magic Form Gecelik modelleri önemli yer tutmaktadır. Kıyafet dolaplarında sağlıklı ve kaliteli gecelik modelleri görmek isteyen kadın sayısı oldukça fazladır. Bu nedenle Magic Form, şıklığına önem veren bayanlara bu doğrultuda çok sayıda seçenek sunmaya devam eder. Rahat ve şık tasarımlar siz hanımların beğenilerine sunulmaktadır. Magic Form Gecelik modelleri bu doğrultuda ortaya çıkan önemli bir ürün grubudur. Ev kıyafetlerine önem verene kadınların koleksiyonlarında yer alan Magic Form Gecelik modelleriin çok sayıda farklı tasarımları da bulunur. Nil yeşili, siyah tül, uzun taşlı olarak size sunulan bu modellerin kareli, askılı saten gibi tarzları da tercih edilenler arasında yer alır. Siyah askılı, somon rengi, şifon detaylı, ekru renkli saten ve daha birçok seçenekle karşılaşmanız mümkündür. Pek çok tasarım ile karşınıza çıkan ürünler şıklıklarıyla sizi baştan çıkarabilir. Burdagel.com online alışveriş sitesinde yer alan Magic Form Gecelik modellerini %100 güvenli alışveriş imkanıyla hemen online sipariş verebilirsiniz.

 

Magic Form Lohusa Gecelik Modelleri

 

Magic Form Lohusa Gecelik Modelleri, lohusa dönemindeki kadınlar, doğum sonrası anneler için en büyük yardımcılardan biridir. Lohusa döneminde yeni doğum yapan taze annelerin vücudundan bir takım değişimler çok fazla olur.  Yeni anneler hamilelik döneminden önceki haline dönebilmek için bu süreci atlatmalıdır. Bu dönemde konforlu olmak için magic form lohusa gecelik modelleri için özel olarak seçerek kullanmalısınız. Anne adaylarının bu özel dönemi içinde yaşadığı tüm sıkıntıları ortadan kaldırmak ve rahat bir yaşam sürebilmek için özel dizayn edilen lohusa gecelikleri tercih etmesi gerekiyor.

 

Anneliğin ilk günlerinde doğru gecelik sayesinde anne adayları rahat bir dönem geçirebilirler. Magic form lohusa gecelik modelleri pamuklu yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde doğumdan sonra annelerin evlerinde konforlu olmasını sağlar. Ayrıca nem, hararet ya da sıcak basması gibi rahatsız edici durumların yaşanmamasını sağlar. Gebelik döneminden sonra teninşze yumuşak bir etki yaratacak hamile ve lohusa giyim ürünleri için bu kategorideki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Bu gecelikler hem anne hem de bebek için sağlıklı bir lohusa dönemi geçirmeyi sağlar. Ayrıca gebelik sonrasında sağlıklı olmak için de özel olarak tasarlanırlar. Burdagel.com online alışveriş sitesinde yer alan lohusa gecelik, pijama modellerini yakından inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Magic Form Sütyen

 

Magic form sütyen, kadınlar için en önemli konulardan biri olan iç çamaşırı konusuna en sağlıklı çözümler sunmaya devam etmektedir. Hassas bölgelere direkt temas halinde olduğu için kumaşından bedenine her şeyin doğru şekilde seçilmesi gerekir. Ayrıca doğru iç çamaşırı kıyafetlerin istendiği haliyle durabilmesi için de oldukça mühimdir. Beden ya da model anlamında yanlış sütyen seçimi kıyafetleri olduğundan kötü gösterir. Magic Form sütyen bünyesinde barındırdığı bir çok farklı sütyen seçeneği ile herkese hitap edebilme başarısını sağlar. Böylece kullanıcı hem beden hem model hem de kumaş olmak üzere bir sütyende aradığı her şeyin en ideal halini bulabilir. Dış görünümün dışında sütyenin anne sağlığı için de faydalı olduğu birçok çalışma tarafından kanıtlanır. Doğru tercih edilmiş sütyenleri kullanmak meme morfolojisini bozmamak için en önemli adımlardan birisidir. Doğru seçilmiş magic form sütyen modelleri uzun vadede meme şeklini ideal şekilde korur. Öte yandan yanlış seçilmiş sütyenler yalnızca zamana karşı yenilmelerine sebep olmaz bir yandan da meme şekline kendisi zarar verir. Magic form ürünlerini burdagel.com online alışveriş sitesinde %100 güvenli alışveriş imkanıyla hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Magic Form Sütyen Modelleri

 

Magic Form Sütyen Modelleri, sütyenlere dışarıdan altı üstü bir sütyen olarak bakılsa da iç çamaşırları arasında en fazla özen isteyen ürün grubu olurlar. Bunun en büyük sebebi uzun süreli kullanım dolayısıyla kişinin bedeninde kalıcı değişiklikler oluşturabilme olasılığıdır. Günümüzde yüzlerce farklı modelde ilgi çekici sütyen bulmak mümkündür. Ancak bu ilgi çekiciliğin ötesinde bu modellerin aynı zamanda vücut şeklini tam olarak desteklemesi gerekir. Magic Form sütyen modelleri, bu alanda en özel tasarımların yer aldığı ürün gruplarındandır. Her vücut şekline uyum ve destek sağlayabilecek olan magic form sütyen modelleri aynı zamanda göze de hitap eder. Magic form hem kalite hem de görsel tasarımlarda kendini öne çıkarak en iyi markalarından biri olarak sizlere modellerini sunmaya devam etmektedir.

 

Magic Form sütyen farklı renk ve desenlerde birçok sütyen modeli bulunur. Magic form sütyen modelleri,  aynı zamanda toparlayıcı özelliğe sahip olan sütyen modellerindendir. Sırtı ve omuzları tam oturarak konfor sağlar. Yukarı doğru üçgen şeklinde gelerek üst kısmı yarı kapatarak geçmesi fiziksel aktivite sırasında rahatlığı maksimumda tutmaya yardımcı olur. İnce süngerli olması sayesinde vaat ettiği toparlayıcılık etkisini de en üst düzeyde verir. Magic form straplez sütyen modeli ise balkonet şeklinde gelen üst kısmı dekolteli kıyafetlerde muhteşem gözükmeye yardımcı olur. Dizaynında işlenmiş olan dantel detayları ise sütyeni daha göz alıcı hale getirir. Dolgulu olması sayesinde sütyenden beklentisi daha belirgin gözükmek olan kişiler bu modelden memnun kalır. Farklı renklerdeki sütyenler arasında yalnızca süngerli modeller bulunmaz. Daha bir çok çeşit yer almaktadır.

 

Siyah braletler de normal vücut duruşunu sağlayarak mükemmel hatlara sahip olmayı sağlar. Magic Form ürünleri arasında başarılı bir çok örneği burdagel.com online alışveriş sitesinde bulabilir, %100 güvenli alışveriş imkanıyla hemen sipariş verebilirsiniz.

1 2 3 ... 23 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR