İADE ve DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA GENEL BİLGİLENDİRME

 

 Ürünlerde Değişim Süresi Ne Kadar?

https://www.burdagel.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim süresi Kargonun tarafınıza ulaştığı tarihten itibaren "7 GÜN" dür.

Hangi Ürünlerin DEĞİŞİM veya İADE'si Yapılmamaktadır?

- Mevzuata göre iade ve değişim yapılmayan ürünler,  Sütyen, Atlet, Korse, Külot gibi iç giyim ürünleri, kişiye özel hazırlanan bebek ürünleri ve Sipariş üzerine oluşturulan taç ve terlik modellerinde kesinlikle iade yapılmamaktadır.  İade süresi dolan, etiketsiz, yıkanmış kullanılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecektir.

Değişim İşlemini Nasıl Gerçekleştirebilirim?

- Değişimini yapmak istediğiniz ürün/ürünleri faturası ile beraber, fatura üzerinde bulunan merkez adresimize anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız Aras Kargo aracılığıyla göndermeniz gerekmektedir. - İlgili ekibimiz gönderdiğiniz ürün ve verdiğiniz sipariş doğrultusunda değişim işleminizi gerçekleştirecektir.

- Anlaşmamız olmayan kargo firmalarından alıcı öder gönderilen kargolar firmamız tarafından KESINLIKLE KABUL EDILMEMEKTEDIR.

Değişim İşlemide Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?

 1- Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa ayıplı/defolu/yanlış ürünü bizim adresimize gönderirken anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını kullanırsanız kargo ücretini biz karşılıyoruz. Farklı bir kargo firması ile gönderim yapmanız durumunda kargo ücretini karşılamamaktayız.

2- Ayıplı/Defolu/Yanlış olmayan ürünlerin de değişim işlemlerinde tarafımıza gönderirken kargo ücretini biz karşılıyoruz, ürün değişim işleminden sonra size gönderilen yeni ürününüzün kargo ücreti tarafınıza yansıtılmaktadır.

 3- Değişimine karar verdiğiniz ürününüzü tarafımıza gönderirken kargo ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Yeni ürününüzü size gönderirken Kargo Ücreti Tarafınıza Yansıtılacaktır.

 Değiştirdiğim ürün Gönderdiğim Üründen Daha Pahalı !

 1- Değişim siparişinizdeki ürünlerin toplam tutarı gönderdiğiniz ürün/ürünlerin tutarından yüksek ise kalan tutar KAPIDA ÖDEME olarak size yansıtılacaktır.

 2- KAPIDA ÖDEMELİ KARGO ÜCRETİ HİZMET BEDELİ DAHİL 20 TÜRK LİRASIDIR. TUTAR FARKI OLAN TÜM KARGOLARA 20 LİRA KARGO ÜCRETİ YANSITILIR VE ALICI TARAFINDAN KARŞILANIR.

 * İADE İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR?

 Ürün İadesi yaptığımda ödediğim tutar bana nasıl iade edilecek?

 Ürün iadesi yaptığınız zaman ,ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade yapılmaktadır.

- Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz ,taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak 5 iş günü içerisinde kartınıza iade edilir.

- Ödemenizi debit kart(para kart) ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim olan işleminiz 5 iş günü içerisinde iade edilir.

- Ödemenizi sanal kart ile gerçekleştirdiyseniz , tek çekim işleminiz kartınıza 5 iş günü içerisinde iade edilir.

- İadelerde kargo ücreti kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilmektedir.

- Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz iban numarasına 5 iş günü içerisinde iade edilir.

 

SEPETTE İNDİRİM KAMPANYASINDA İADE DURUMU

Sepette indirim kampanyalarımızdan yararlanan müşterilerimiz iade durumlarında,

Ürün iade edilmesi durumunda  indirimler otomatik iptal olur müşteriden yararlandığı indirim tutarı iadeden tahsil edilir.

Müşteride kalan ürün 1000 TL altında ise 70 tl kargo ücreti tahsil edilir.

Siparişlerin Toplam Tutarı önemli olmaksızın, Tümden veya Parçalı iade durumunda 70 TL Kargo hizmet bedeli kesilmektedir.

 Ürün İadesi Hesabıma Neden Geçmedi?

Kapıda ödeme iadelerinde vermiş olduğunuz iban dan kaynaklı bir sorun olabilir. Detaylı bilgi için Müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

 

Müşteri Hizmetleri ve Whatsapp Hattımız 0850 305 45 50
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR