Hamile Giyim

 

Hamilelik sürecinde bayanların fiziksel değişime uğradığı bilinmektedir. Bayanların karnı şişer ve çoğu biraz kilo alır. Bununla birlikte zamanla bu belirtiler daha net bir şekilde ortaya çıkar. Elbette bu gibi süreçlerde normal kıyafetler bayanlar için çözüm olmaz. Bu gibi süreçlerde hamile giyim unsurlarının büyük bir gereklilik olduğu bilinmektedir. İç giyim kıyafetleri, sabahlık çeşitleri ve pijama gibi alternatiflerin yanı sıra, bayanların bu tarz kıyafetler ile desteklenmesi çok önemlidir. Özenle üretilmiş ve özellikle bayanların fiziksel yapısına uygun modeller ortaya koymuş hamile giyim modelleri, göz kamaştırıcı bir ürün bütünlüğünü ortaya çıkarmaktadır.

 

Zarif ve etkileyici olduğu gibi heyecan uyandıran nitelikli ürünleri buradaki çözümlerle birlikte gözden geçirmek gerekmektedir. Gözle görülür fiziksel değişim ve bu fiziksel değişime uygun kıyafetler noktasında, bayanların temel isteğini renkli ürünlerle desteklemiş bir üretim anlayışı gereken çözüm ortaya koymaktadır. Rahat, şık ve aynı zamanda ilgi çekici tasarımlar ile birlikte, buradaki kaliteli kıyafetlerin gerçekten bayanlara sağladığı avantaj ve özgün yapıyı en iyi şekilde görmek mümkün olmaktadır.

 

Lohusa Giyim

 

Doğum sonrasındaki süreci lohusa dönemi olarak biliyoruz. Özellikle bu gibi dönemlerde bayanların oldukça fazla moral ve motivasyona ihtiyacı var. En azından onların ihtiyaçları olan lohusa pijama,

sabahlıklı lohusa pijama , hamile ve lohusa gecelikleri gibi ürünler konusunda, bu ihtiyaçları karşılayan seçenekler onların moral motivasyonunu yükseltmeye yardımcı olacaktır. Rahatlığı pek çok bayan ön planda değerlendirirken, şıklık ve çok zarif görüntü konusunda buradaki olağanüstü ürün seçeneklerini değerlendirmek gerekir.

 

Ekru, somon ve mavi renk tonları ile sabahlık modelleri gerçekten göz kamaştırıyor. Bununla birlikte lohusa pijama takımlarının gerçekten rahat gösterişli ve şık yapısı ile bayanlara sağlamış olduğu avantajları daha yakından görebiliyoruz. Güvenilir ve nitelikli sayfaların, lohusa giyim konusunda ortaya koymuş olduğu kaliteli ürünler ve göz kamaştırıcı ürün yelpazesi, gerçekten ışıltılı ve dikkat çekici sonuçlarını en iyi şekilde insanların karşısına çıkarmıştır. Bu sayfalarda yer alan kaliteli ürünlerin, özellikle dantelli pijamalar ve kısa kollu sabahlık modellerinin, son derece hoş ve nitelikli yapısı kendini göstermektedir.

 

Büyük Beden Hamile Giyim

 

Büyük Beden Hamile Giyim modelleriyılın her zamanında kullanabileceğiniz alternatifleri ile daha konforlu bir süreç geçirmenize olanak tanıyan Büyük Beden Hamile Giyim modelleri ile isterseniz sıcak günlerde isterseniz de kış aylarında almayı düşündüğünüz modeli, burdagel.com online alışveriş sitesinde kolaylıkla bulabileceksiniz. Hamilelik dönemi sürecinde vücut değişimlerinize uyum sağlayacak geniş kalıplı Büyük Beden Hamile Giyim modelleri sayesinde hem güzelliğinizi daha şık bir duruma getirin hem de daha konforlu olma imkanına sahip olun. Bu dmnem zarfında vücutta görülen farklılıklara uyum sağlayacak doğru model tercihleri sayesinde daha iyi bir hamilelik deneyimi yaşayabilirsiniz. Hamilelik dönemi başlangıcı ile birlikte vücut ısısında yükselme gösteren bir süreç başlyacaktır. Siz de kendinizi daha ferah tutacak seçeneklere yönelebilir ve bu dönemde bunaltıcı zamanları kolaylıkla geçirebilirsiniz. Sadece terleme için değil aynı zamanda daha konforlu hissetmeniz için de bunalmaktan kurtularak uygun Büyük Beden Hamile Giyim modellerini tercih edebilirsiniz. Polyester ağırlıklı tasarımlar hem sıvı kaybetmenizi hem de teninizin tahriş olmasına sebep olur. Bu tip ürünleri satın almak yerine Burdagel.com’un sizin için hazırladığı Büyük Beden Hamile Giyim modellerini inceleyebilir ve tarzınıza en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Sağlıklı olmayan kumaşlar cildinizde değişik sorunlara neden olabileceği gibi rahatsız bir deneyime de neden olabilmektedir. Bu tip kumaşlar sadece sizin için değil aynı zamanda minik yavrunuz için de sağlık açısından sakıncalı olacağından pamuk içeriği daha fazla olan Battal Boy Hamile Giyim modellerini tercih edebilrisiniz. Daha sağlıklı kumaşlar sayesinde vücudunuzdaki sıvıyı rahatça dışarı atabilir ve son derece sağlıklı olma imkanı elde edebilirsiniz. Hamilelik döneminde kıyafet tercihinde bulunurken özen göstermeniz gereken en önemli şey sağlıklı olmasıdır. Sağlıklı modeller annenin, bununla beraber de yavrunuzun sağlıklı olması anlamına geleceğinden siz de bu dönem zarfında kıyafet tercihi yaparken sağlık açısından uygun olan malzemelerin yer aldığı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

 

Hamile & Lohusa Giyim Modelleri

 

Doğum sonrası süreçte kıyafet konusundaki tercihler, bayanların fiziksel yapısı ile mutlaka uyum sağlamalıdır. Özellikle burada rahatlığı ön plana almış ve kaliteyi sembolize etmiş modeller, müşteri memnuniyetini sağlayacak sonuçlar yaratmaktadır. Güvenilir ve başarılı bir alışveriş performansının, bayanlar için oluşturduğu muazzam sonuçlar, ürün kalitesi ile çok nitelikli bir uyum ortaya koymaktadır.

 

Son derece ışıltılı şekli ile hamile velohusa giyim modelleri, uygun fiyatlarla tedarik edilme adına burada müşterilere çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Aynı zamanda ürün kalitesini ve fırsatları gözden geçirme noktasında, hemen herkesin beklentilerini karşılayacak seçenekleri burada görmek mümkün olmaktadır. Zarif nitelikli ve son derece avantaj yaratmış hamile ve lohusa iç giyim modelleri sayesinde, özellikle bayanların isteklerini karşılayan güvenilir sayfa sonuçlarını buradan görebilirsiniz. Uygun fiyatlarla kaliteli ürünler, gerçekten sizin memnuniyetiniz için yeni tedbirler ve çözümler üretmeye devam edecektir.

 

Hamile ve Lohusa Ürünleri

Bebeğinizin doğumuna hazırlanırken ve bebeğinizi kucağınıza aldığınız andan itibaren, tüm bu aşamalarda kendinizi güzel hissetmek hakkınızdır. Bir kadının belki de en güzel olduğu dönem annelik olduğu için, hamilelikten doğuma size yardımcı olacak kaliteli lohusa setleri mağazamızda yerini almıştır. Gecelik, eşofman, pijama, elbise, sabahlık, t-shirt, tayt gibi hamilelik giyiminde size rahatlık sunacak bütün ürünleri şimdi mağazamızda inceleyebilirsiniz.

 

Hamilelik Dönemi ve Giyim

 

Bu özel dönemlerinde kadınlar psikolojik ve fizyolojik değişiklikler gösterdiği için son derece hassas olmaktadırlar. Hayatlarında yaşadıkları birçok değişim anne adaylarını strese sürükleyecek bir etki yaratacaktır. Bu özel durumlarda  aynı zamanda anneler vücutlarında büyük bir değişik yaşadıkları için, hamile giyim konusu apayrı bir öneme sahip olmaktadır. Hamilelik sürecinde dikkat edilmesi gereken bazı noktalara değinmemizde yarar vardır.

 

Daha rahat hissedebilecekleri kıyafetler giymek hamilelikte en önemli konudur. Bu süreç ilerledikçe vücudunuzun geçirdiği değişimlere kolay adapte olmanızı sağlayan hamile elbiseleri seçmeniz, ağrılarını azaltan bir etki yaratacaktır. Aynı zamanda hareket kabiliyetiniz birçok açıdan kısıtlanacağından, bol ve rahat kesime yer veren pijama, sabahlık ve kıyafet seçeneklerimizi tercih etmelisiniz.

 

Sağlık açısından zararlı ürünler kullanmak yerine, organik kumaş dokumalarını tercih etmenizle birlikte hamilelikte cildinizin nefes almasını sağlamış olursunuz. İyi dokunmuş dokumalarla özenle tasarlanan ürün seçeneklerimizin birçoğu doğal kumaşlardan üretiliyor. Yün, pamuk, keten, bambu gibi esnek yapıya sahip kumaşlarla tasarlanan ünlü markaların tüm kreasyonlarını mağazamızda bulabilirsiniz.

 

Bu dönemlerin başlarında normal kıyafetlerinizi giymeyi tercih etmeniz kimi zaman yanlış bir tutum olabilmektedir. Her kadının bu evrede geçirdiği vücut değişimi aynı değildir. Bu nedenle hamileliğinizin ilk aylarından itibaren sabahlıklı lohusa pijama takımları ve diğer ürünlerimizi incelemeye başlamanızı, gardırobunuzda gereksinim duyacağınız bütün kıyafetlere kampanyalarımız aracılığıyla sahip olmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Yaz Aylarında Hamile Kıyafetleri

 

Yaz aylarında hamile giyimin başlıca ürünleri arasında hamile & lohusa iç giyim, hamile taytı gibi ferah modeller yer alıyor. Hamilelik döneminde kadınların vücutları fazlasıyla terlediği için, bakteriyel sorunların yaşanması söz konusu olabilmektedir. Hava alan ferah kumaşlardan tasarlanan yazlık hamile giyimi kreasyonlarımız, terlemeyi ve bu nedenle oluşan kötü kokuları minimuma indirecek bir yapıya sahiptirler.

 

Ferah yazlık hamile elbise modellerimizin sizi daha rahat hissettirecek renk ve desen seçeneklerini Burdagel.com ‘da inceleyebilirsiniz. Bununla birlikte sabahlıklı lohusa gecelik takımları koleksiyonlarımız, yaz günlerinin bunaltıcı sıcaklarında bile rahat bir uyku çekmenize yardımcı olacaktır.

 

Kış Aylarında Hamile Kıyafetleri

 

Soğuk günlerde hamile giyiminin olmazsa olmazı parçaların başında içinizi ısıtacak kıyafetler, pijama takımları ve hamile taytı gelmektedir. Vücudunuzu rahat hissettiren, terlemenize engel olan, organik kumaşlardan üretilmiş ve cildinizi havasız bırakmayacak bu ürünlerimiz 2020 kışlık kataloglarımızda yerini almıştır.

 

Ülkemiz mevsim bakımından zengin bir konumda olduğundan, kışlık hamile giyim ürünlerimiz anne adaylarının sağlıklarına yapacakları en akıllıca iş olacaktır. Özellikle ülkemizde kış ayları son yıllarda oldukça soğuk yaşanmaktadır. Bu günlerde soğuk almanız, bu dönemlerinizi riske atacak sağlık sorunlarıyla mücadele etmenize neden olabilir. Kendi sağlığınıza dikkat ederek aynı zamanda bebeğinizi de korumuş olacaksınız.

 

Hamile & Lohusa Giyim Markaları

 

Gecelik takımları, Pijama takımları, Özel bir üretim olan isme özel saten lohusa sabahlık koleksiyonu, Önden düğmeli takımlar, Eşofman takımları, Gecelik ve pijama setleri, Hamile taytları, Hamile t-shirt ve bluzları, Tesettür hamile ve lohusa giyimi, Büyük beden hamile ve lohusa giyimi, Yazlık ve kışlık hamile ve lohusa giyimidir.

Hamileliğinize ve lohusalığınıza ekonomik bir şekilde hazırlanmanız için en çok tercih edilen markaları sitemizde bulabilirsiniz. Bunlardan bazıları şöyledir; Magic Form, Feyza Giyim, Polat Tekstil, Miss Carmen, Yeni İnci, Aqua gibi markalardır.

 

%100 Güvenli ve orjinal markalı ürünler, ödeme kolaylıkları, iade garantisi, canlı destek birimi ve hızlı kargo seçenekleriyle Burdagel.com’da.  

1 2 3 ... 21 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR