Kız Bebek Kıyafet Takımları

Yenidoğan kıyafetleriniz için üretilen kız bebek kıyafet takımları, dünyaya gelmesinden hemen sonrasından itibaren giyilebilmektedir. Bebekler için üretilen kıyafet modelleri ise yeni doğmuş olan bebeğinizin dış dünyaya rahatça adapte olmasını sağlıyor. Çok fazla yumuşak yapıları sayesinde bebeğinizin tenini koruyan ürünler, sıcak tutan dokuları sayesinde bebeğinizin ilk dünyaya gelmesinden itibaren yaşayabileceği üşüme nöbetlerini de önlüyor. Kız bebek kıyafet takımları yeni doğmuş bebeklerin psikolojik durumuna da yardımcı oluyor. Yumuşak dokuları ve hassas yüzeyleriyle bebeğinizin kendisini daima rahat, huzurlu ve mutlu hissetmesine yardımcı olan ürünler, bu sayede bebeklerin doğum sonrasında çokça yaşadığı korku ve endişe duygularının giderilmesine de olanak tanıyor. Daha fazla satılan yenidoğan takımları arasında ise hastane çıkışları ön plana çıkıyor. Genellikle set halinde satılan bebek kıyafetleri hastane çıkışları içinde, doğum sonrası ilk andan itibaren ihtiyaç duyabileceğiniz tüm kıyafet modellerine yer veriliyor. Tulum, zıbın, şapka, eldiven ve battaniyeden ve daha bir çok gerekli ürünlerden oluşan hastane çıkışı bebek kıyafetleri setleri, bebeğinizin vücudunu sıcak ve konforlu tutmanıza yardımcı olurken göz alıcı görünümleriyle de fark oluşturuyor. Geniş renk seçenekleri ve sempatik desenleriyle bebeğinizin dış görünüşüne katkıda bulunan bebek kıyafetleri hastane çıkışı modelleri, bebeğinizin doğduğu gün birbirinden güzel kareler yakalayabilmenizi ve ölümsüz anılar kazanabilmenizi mümkün kılıyor. Yavrunuzun yaşamındaki ilk ziyaretçileriyle tanışma anında çarpıcı bir görünüm sergilemesine de yardımcı olan ürünler, aynı zamanda 0 yaş bebek kıyafetleri arasında olmaları sebebiyle bebeğinizin gelişim hızına bağlı olarak daha sonra zamanlarda da kullanılmaya devam edebiliyor.

 

Kız Bebek Takım Modelleri

 

Özellikle kaliteli üretim yapan bir çok kız bebek markası tarafından tasarlanan birbirinden seçkin kız bebek takım modelleri arasında, çarpıcı görünümleriyle fark yaratan değişik tasarımlar da bulunuyor. Kız bebek kıyafetleri, her yaşta yavrunuza son derece şirin bir görünüm kazandırırken ziyaret ettiğiniz her yerde bebeğinizin göz önünde olmasını da sağlıyor. Kız bebek takım modelleri arasında en fazla ilgiyi ise takım modeller ve şirin hayvan tasarımları görüyor. Kız bebek kıyafetleri, klasik pamuklu kıyafetlerden oluşuyor ve tasarımlarındaki noktalar sayesinde dışarıdan bakıldığında elbise görünümü yansıtıyor. Sıcak mevsimler için tişört, şort, body çeşitleri, soğuk günler için ise pamuklu eşofman alt ve üst parçalarından oluşan modeller, tulum, elbise gibi detaylarla da süslenebiliyor.

Burdagel.com online alışveriş sitesinde yer alan diğer ürünlerden bazıları ise şöyledir;

Kız Bebek Bornoz Takımları, Erkek Bebek Pantolon, Erkek Bebek Hastane Çıkışı, Kız Bebek Hastane Çıkışı, Kız Bebek Mevlüt Kıyafeti ve daha fazla model yer almaktadır.

 En sevilen bayramlık bebek kıyafetleri arasında yer alan elbise görünümlü ürünler, aynı zamanda düğünlerde, doğum günlerinde ve tüm özel etkinliklerde de tercih edilebiliyor. Çizgi kahraman figürlü ürünler ise zıbın, tulum, eşofman takımı, polar sweatshirt gibi ürünlerden oluşuyor. Kapüşon ve ayaklık bölümlerinde yer alan özel tasarımları sayesinde panda, sincap, kedi, aslan, köpek gibi hayvanların kostümüne dönüşen modeller, bu sebeple çocuğunuza son derece sevimli bir görünüm kazandırıyor. Kız bebekler için tasarlanan ilginç modeller ise çokça dünyaca ünlü çizgi film ve hayal kahramanlarının giysilerinden oluşuyor. Çocuğunuzun kendisini hayallerini süsleyen animasyon film ve hayal dünyalarında hissetmesini sağlayan modeller, kız çocuklarının en çok tercih ettiğii kıyafet çeşitleri arasında öne çıkıyor.

 

Kız Bebek Kıyafet Markaları ve Fiyatları

 

Piyasa mevcut bulunan bir çok marka tarafından üretilen bebek kıyafetleri, 24 aylığa kadarki tüm bebekleri kapsamaktadır. Kız bebek kıyafet markaları ve fiyatları, 12 ayını dolduran bebekler için 12 ve 24 aylık seçenekleri olarak iki temel kategoride ve fiyat skalasında üretiliyor. 12 aylık bebek kıyafetleri, 80 ila 94 cm arasındaki bebeklere uygun şekilde tasarlanıyor ve esnek yapıları sayesinde bebeğiniz büyüdükçe de kullanabiliyor. Yavrunuzun ilk adımlarını atmaya başladığı dönemde kullanacağı 12 aylık elbiseleri, sağlam dokularıyla bebeğinizi düşmelere ve vurmalara karşı korurken aynı zamanda bebeğinizin vücudunu da destekliyor ve bu sebeple ilk adımlar sırasında herhangi bir mani durum olmuyor. 12 aylık bebek kıyafetleri erkek çocuklar için ağırlıklı olarak takım elbise, tişört, şort, pijama takımı, tulum , kapri gibi seçenekler halinde tasarlanıyor ve geniş desen ve tasarımlarıyla de öne çıkıyor. Kız bebek kıyafet markaları ve fiyatları 12 aylık kıyafetleri arasında ise elbiseler, fırfırlı etekler, taytlar ve renkli tişörtler hem tasarım hem de fiyat politikası itibariyle öne çıkıyor. Yavrunuza son derece şık bir görünüm kazandıran kız bebek kıyafet çeşitleri, sağlam yapılarıyla da göze çarpıyor. Bebeğinizin oldukça fazla hareketleri sırasında açılma, parçalanma, dikiş atması gibi sorunlarla karşılaşmayan modeller, uzun süre boyunca kolayca kullanılabiliyor. 24 aylık kız bebek kıyafetleri ise birbirinden özel tasarımları sayesinde artık kendi başına bir insan olan çocuklarınızın özgüvenini artırıyor. 2 yaş için üretilen elbiseler, bebeğinizin rahatça yürüyebilmesine ve koşabilmesini sağlayacak esnekliği gösterirken şık görünümleriyle de öne çıkıyor.

Burdagel.com online alışveriş sitesinde yer alan bazı kız bebek kıyafet markaları ise şöyledir;

Andy wawa, Aziz Bebe, Sebi Bebe ve daha bir çok kaliteli arka yer almaktadır.

Kız bebek kıyafet markaları ve fiyatları, yavrusu için çok sayıda elbise satın almak isteyen ailelerin tercih sebebi oluyor. Bir çok kaliteli markanın birbirinden seçkin modelleri, bebek kıyafetleri indirimleri sayesinde son derece cazip koşullarla satın alınabiliyor. Ayrıca bebeğiniz için yüksek sayıda kıyafet almanız ve bebeğinizin üstünü gün boyunca her ihtiyaç duyduğunuzda rahatça değiştirebilmeniz mümkün hâle geliyor. İndirimli kız bebek kıyafetleri, her mevsim kullanılabilen modelleri ile bebek bekleyen ailelerin de ilgisini görüyor. Doğumdan önce bebeğinizin dolabını tam bir şekilde tamamlayabilmenize olanak tanıyan kız bebek kıyafetleri fiyatları; zıbın, body, tulum, pijama, elbise, bebek kıyafetleri takım elbise modelleri gibi değişik tercihlerden istediğiniz kadar satın alabilmenize imkan tanıyor.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR