Bebek Hastane Çıkış Seti

 

Ve beklediğiniz zaman çok yaklaştı! Bebeğiniz ile ilgili ilk zamanlarda herhangi bir alışveriş yapmayı düşünmüyor olabilirsiniz; fakat o büyük zamana yaklaştıkça alışveriş telaşı sarmaya başlayacaktır. Şu bir gerçek ki bu hazırlıklardan en önemlileri, bebeğin doğumu sırasında ve hemen sonrasında ihtiyaç duyabileceğiniz giysi veya gereçlerin alınmasıdır. Her an hastaneye gidebileceğinizi düşünerek, hamileliğinizin son zamanlarında artık gerekli hazırlıkların tamamlanması lazmıdır. Sakın daha hazırlık yapmadım demeyin! O halde sitemizde sunulan Erkek Bebek Hastane Çıkışları veya Kız Bebek Hastane Çıkışlarını kesinlikle listenize eklemeniz gerekmektedir.

Bebek Hastane Çıkış Setleri ile Tüm Lazım Olan İhtiyacınız Karşılanmaktadır!

 

İş te o beklenen zaman geldi ve bebeğiniz dünyaya merhaba dedi. Anne karnındaki güvenli kesesinin içinden çıkarak sizinle bir araya geldi. Artık bu saatten sonra onun için en güvenli alan sizin yanınızdır. Siz de bebeğinizi en doğru ve sağlıklı şekilde büyütmek için onun ihtiyaçlarını bir bir gidermeye çalışacaksınız. Nasıl doğum yaparsanız yapın, hastane çıkış setleri en önemli yardımcınız olacaktır. Ayrı ayrı birçok parçayı bir araya nasıl getireceğinizi düşünmenize gerek kalmadan kombinlenmiş yenidoğan hastane çıkış seti, bebeğinizin hastanedeki temel ihtiyacı olacak. Bebek hastane çıkış seti, hastaneye miniğinizi görmeye gelenler, yavrunuzu o minik ve şık hastane çıkışıyla birlikte gördüklerinde evrenin mucizesine bir kere daha şaşıracaklar. Yenidoğan hastane çıkışları, bu anlamda sizin en değerli yardımcılarınız olacaktır.

 

Bebek Hastane Çıkışları Sizi Tedarikli Bir Ebeveyn Yapacaktır.

 

Dünyaya yeni gelmiş bebeğinizin her yönden koruyacak ve kavrayacak yeni giysilere ihtiyacı olacak. Bu ihtiyacını da en iyi bebek hastane çıkışı giderebilir. Bebek hastane çıkış setleri genellikle bebek yelek, zıbın, patikli alt, erkek bebek body, kız bebek body, eldiven ve bereden oluşur. Bunlara ilaveten bebek battaniye, bebek önlük, erkek bebek tulum, kız bebek tulum ve mendil de içerenleri vardır. Bu saydıklarımız hastanedeyken bebeğinize fazlasıyla yetecektir.

Sezaryen ile doğum yapan anneler, hastanede hastaneden daha geç sürede ayrılacaktır. Bu da demek oluyor ki yanınıza muhakkak yedekler de almalısınız. Bu nedenle yanınızda yeterli miktarda temiz ve yıkanmış bebek hastane çıkışı olmasına dikkat etmelisiniz. Her ne kadar birçok marka hijyenik koşullarda üretim yapıyor olsa da bu kıyafetler mağazada ve depoda elden ele geçebiliyor. Bu sebeple  bebek giyim ürünlerini bebeğinizin kullanımına uygun deterjanlarla, üzerinde belirtilen derecelerde yıkamalı ve ılık ütüyle üzerinden geçerek yanınıza almalısınız. Herhangi bir ters durumla karşılaşmamak için bu bahsedilenler çok önemlidir.

 

Bebek Hastane Çıkış Kıyafetleri ve Çeşitleri

 

Anne olmak, dünyanın en değerli mesleklerinden birisi olarak kabul edilmiştir. Hamileliğin ilk günlerinden, son nefesinize kadar annelik duygusu kendisini koruyacak ve birçok sorumluluğu omuzlarında taşıyacaktır. Anneler, anne adayı olduklarını öğrendikleri günden itibaren, bebekleriyle ilgili anılar ve hatıralar oluşturmaya başlarlar. Göz önünde bulundurulması gereken, öncelikle hamilelik döneminde anne sağlığı ve sonrasında gelen bebek sağlığıdır. Sağlıklı ve sorunsuz bir doğum sonrası ebeveynleri hummalı bir telaş alır. Bebek hastane çıkış kıyafetleri ve çeşitleri işte tam burada devreye girmektedir.

Bebek için gerekli olan tüm ihtiyaçlarının eksiksiz olması en önemlisidir. Annelerin doğum sonrası bu telaşa kapılmayı sadece bebekleriyle ilgilenmeleri asıl olandır. Çünkü biz, sizin istediğiniz ve hayalini kurduğunuz bütün bebek ürünlerini en son kalite ve teknoloji ile üretiyoruz. Bebek hastane çıkış kıyafetleri ve çeşitleri sizin ve bebeğiniz için en güzel giyim parçası olacaktır.

Bebek Hastane Çıkış Kıyafetleri ve çeşitlerinden farklı olarak ihtiyacınız olacak olan Bebek Yastık, Bebek Yatak, Erkek Bebek Bornoz Takımları ,Kız Bebek Bornoz Takımları ve daha fazla çeşidi de Burdagel.com ‘da bulabilirsiniz.

 

10'lu Hastane Çıkış Seti

 

10'lu Bebek Hastane Çıkış Seti ürünleri, bebek giyim sektörünün öncü ve en kaliteli üretimi yapan yerli ve yabancı markalar tarafından üretilen modleler arasındadır. Bebek giyim ürünlerini üretirken tasarım, imalat ve satış süreci boyunca ayrı bir hassasiyet gösterilmektedir. Son teknoloji ve üst düzey standartlarda üretilen 10'lu Hastane Çıkış Seti ürünlerinin tamamı konforlu, rahat, sağlıklı ve bebek cildine uyumludur. Minik yavrunuzun şıklığına şıklık katan setler arasında yer alan Hastane Çıkış 10'lu Set ürünlerini rahatlıkla burdagel.com online alışveriş sitesinden sipariş verebilirsiniz. Kullanımı kolay olarak tasarlanan modeller, bebekleri çok rahat ettiren kıyafetlerdir. 10'lu Hastane Çıkış Seti ürünleri kullanışlı yapısı gereği kıyafeti giydirirken ve kıyafeti çıkarırken de annelere rahatlık sunmaktadır. En iyi bebek giyim  markaları tarafından üretilen çeşitler her tarza hitap edebilmek için sürekli bir gelişim içerisindedir. 10'lu Hastane Çıkış Seti ürünleri ve diğer seçenekler arasından sizler de rahatlıkla tercih yapabilir ve hemen online sipariş verebilirsiniz. Dizayn, tarz, beden ve üretim malzemeleri herkesin zevklerini ve tercihlerini rahatlıkla cevap vermektedir. En son moda tasarımıyla sizlerin beğenilerine sunulan 10'lu Bebek Hastane Çıkış Seti ürünleri birçok farklı seçenekle karşınızda yer almaktadır. Minik yavrularını daha da sevimli gösteren 10'lu Hastane Çıkış Seti ürünleri de tercih edebileceğiniz modeller arasındadır. Kız bebeğiniz için beyaz, fuşya, pembe, turuncu renklerini tercih ederek oldukça sevimli olmalarını sağlayabilir; erkek bebekler için de mavi, gri, lacivert takımları seçerek karşınızda  çok hoş bir delikanlı görebilirsiniz. 10'lu Hastane Çıkış Seti ürünleri de onların masum güzelliklerini ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Ayıcıklı, farklı figürlerre sahip, tavşanlı, sincaplı, maymunlu birçok desen seçeneği anne ve babalara online alışverişin rahatlığını sunar. Bir melek slüetinde olan bebeğiniz içinHastane Çıkış Seti 10'lu modellerine de hemen göz atabilirsiniz. Burdagel.com online alışveriş sitesinde yer alan modellere ve tasarımlara yönelerek tercih etme şansınızı artırabilir, 10'lu Hastane Çıkış Seti ürünleri içerisinde yerlan ve ihtiyacınız olacak olan bir çok parçayı hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Kız Bebek Hastane Çıkış Setleri 3'lü, 4'lü, 5'li Set

 

Kız bebekler için imal edilen Kız Bebek Hastane Çıkış Setleri 3'lü, 4'lü, 5'li Set modellerinde, bebeklerin 0-3, 3-6. Aylarına kadar giyebilecekleri bedenler bulunmaktadır. Kalitesi ile uzun yıllar boyunca saklanacak bir ürün olan bu sette, isimli tulup ve isimli şapka bebeklerin adeta tatlılık seviyesini arttıracaktır. Bunlardan başka 2 adet eldiven ve bebeklerin adeta birer prenses olmasını sağlayacak model detaylı kundaklar, seti tamamlamaktadır. Genel olarak ürünlerde kız bebekler için pembe, pudra, mor ve özel renkler ile nakış kullanılmış ve isimli kundaklarla bebeklerin kullanımına özel bir takım hazırlanmıştır. Kumaş %100 pamuk olmakla birlikte, bebek sağlığına uyumlu şekilde tasarlanan bir dikiş haritasına da sahiptir.

 

Erkek Bebek Hastane Çıkış Setleri 3'lü, 4'lü, 5'li Set

 

Erkek bebeklerin ihtiyaç duyulan Erkek Bebek Hastane Çıkış Setleri 3'lü, 4'lü, 5'li Set modellerinde, genel olarak beyaz ve mavi uyumu ön plana çıkmaktadır. Bunun için erkek bebekler için oluşturulan setlerde de bu renkler kullanılmıştır. Set içerisinde isimli tulum, isimli battaniye, isimli şapka, 2 adet eldiven, isimli tişört, içlik, pijama ve mendille birlikte, bebeğinizin yemek yerken rahatlıkla kullanabileceği bir önlük de bulunmaktadır. Erkek bebek kundak setlerinde genel olarak mavi melek kanadının detayları kullanılmaktadır. Ayrıca set içerisinde bulunan battaniyede de taç işlemesi de bulunabilmektedir. Tabi isteğe bağlı olarak farklı nakış desenlerini yaptırmayı dilerseniz, buda mümkündür. %100 pamuk kumaştan üretilen erkek bebek setlerinde, ebeveynlerin siparişi sonrasındaki 3 iş günü içerisinde 100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı ile teslimat yapılır. teslimatı yapılmaktadır.       

 

En Ucuz Bebek Hastane Çıkış Setleri

 

Şuna eminiz ki bebeğiniz dünyanın en güzel bebeği; ancak piyasada öyle kıyafetler var ki bebeğinizin tatlılığına tatlılık katıyorlar. En ucuz bebek hastane çıkış setleri aynı bütçenizi de sarmamaktadır. Burdagel.com online alışveriş sitesinde yer alan en ucuz yenidoğan hastane çıkış setlerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. İster kız bebek olsun ister erkek bebek, her tarza uygun yeni doğan hastane çıkış seti mevcut. Bu setler, daha önceden de bahsettiğimiz gibi pek çok parçadan oluşuyor. Yelek, zıbın, patikli alt, çıt çıtlı body, eldiven ve bere gibi parçalar bu setleri oluşturan ana parçalardır. Her markanın kendine özgü ve en ucuz bebek hastane çıkış setleri bulunmaktadır. Özellikler Andy wawa, Sebi, Aziz Bebe, For My Baby, Bebepan vs. gibi sektörün önde gelen markaları özenle bu setleri hazırlamaktadır.

 

Organik ve Sağlıklı Bebek Hastane Çıkışları

 

Şimdi de organik yeni doğan hastane çıkışları seçerken nelere dikkat edilmeli onlardan bahsedelim. Öncelikle bu setlerin kumaş kalitesinin iyi olması oldukça önemli; çünkü bebeğinizin yumuşak dokusu ilk temas ettiği şey olacaktır. Bu yüzden organik ve sağlıklı bebek hastane çıkışlarının %100 pamuk olması oldukça mühim. Böylelikle bebeğiniz pamuk gibi yumuşak bir dokuya sahip kıyafetlerin içinde daha huzurlu uyuyabilir. Ayrıca Oeko-Tex standardına sahip ürünler, kıyafetlerin çevreye zarar vermeden ve zararsız ham maddelerle üretildiğinin bir belgesi niteliğinde olduğundan sizlere güven vermektedir. Ürün kalitesi ve çevreye duyarlılıkla ilgili bir diğer sertifika ise GOTS (Global Organik Tekstil Standardı) sertifikasıdır. Bu sertifikaya sahip olan organik ve sağlıklı bebek hastane çıkışlarını aldığınız zaman hava, su ve toprak kirliliğine neden olmadan ve organik içerikli ham maddelerle üretilmiş kıyafet seçtiğinizden emin olacağınızdan içiniz çok daha rahat olacaktır.

Kız Bebek Hastane Çıkış Setlerinde pembe daha çok tercih edilmektedir.

Bebeğiniz için giyim ve aksesuar seçenekleri oldukça fazladır. O kadar çeşit içinden seçmesi de size biraz zor gelebilir. Neyse ki bebeğin kız ya da erkek olması, ne tip yenidoğan hastane çıkışı alacağınız konusunda seçenekleri yarıya indiriyor. Renkler konusunda mavi renkli kıyafetler Erkek Bebek Hastane Çıkış Setleri ya da pembe renkli kıyafetler Kız Bebek Hastane Çıkış Setlerinde bulunacak diye bir kural yoktur, kızlara pembe renginin yakıştığı aşikâr. Siz de prensesinize kız bebek hastane çıkışı alırken Burdagel.com ‘daki seçeneklere göz atabilir, bebeğiniz için en uygun olanını satın alabilirsiniz.

%19 İndirim
%19İndirim
Yeni Ürün
1
₺579,00 KDV Dahil
₺719,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Yeni Ürün
1
%13 İndirim
%13İndirim
Yeni Ürün
1
1 2 3 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR