Bebek Yatakları

Yeni doğan bebeğinizin için gerekli olan büyüme hormonu, onun uyuduğu sırada salgılanır. Sizin de bildiğiniz gibi hep ‘Uyusun da büyüsün’ denmesi bu yüzdendir. Yavrunuz başlarda, günün çok büyük bir kısmını uyuyarak geçirecektir. Zaman kavramı olmaksızın tercih ettiğiniz bebek yataklarında,sadece uykuyla beraber beslenecektir. Bu durumun, bebeğinizin gelişimi ve sağlığı üzerindeki büyük etkisini göz önüne aldığınızda, onun uyuyacağı koşulları ve eşyaları çok iyi seçip organize etmeniz gerektiğini öğrenmiş olacaksınız. Yavrunuza seçeceğiniz doğru bebek yatakları, onun uykuda olduğu zamanı ve kalitesini pozitif yönde etkileyebilirsiniz. Kesintisiz ve verimli bir uyku uyumak, bebeğinizin yattığı yatağın rahatlığına ve yapısına bağlıdır.

 

Bebek Yatak Modelleri

 

Bebeğinizin odası için alışverişe çıktığınızda, çok çeşitli bebek yatakları bulunduğunu fark edeceksiniz. Peki, bebek yatağı çeşitleri nelerdir, bebek yatağı alırken dikkat etmeniz gereken hususlar nelerdir?


 

Bebek Reflü Yatağı : Yavrunuzun vücut gelişimini destekleyecek özel sistemleri bulunan bu yataklar, özel tasarım kumaşları sayesinde bebeğinizin yatağında bakteri oluşumunu önleyen ve sağlıklı uyumasını sağlayan modellerdir.

 

Anne Baba Yanı Yatağı: Yatağınızın yanında birleştirebilme imkanı sunarak bebeğinize kolayca ulaşabilmenizi sağlar ve rahatlıkla kontrolünü sağlayarak gönül rahatlığıyla oyun oynayabilir ve uyku uyuyabilir.

 

Tercih edeceğiniz bebek yatak modelleri hangisi olursa olsun; bebeğinizin yatağı yarı ortopedik, antibakteriyel ve antialerjik yapılarda olmalıdır. Yatağın çok sert veya çok yumuşak olmamasına dikkat edilmelidir. Sert yapıdaki yatakta bebeğiniz çok fazla yorulurken, yumuşak yatakta ise nefes alma organları zemine gömülmesi durumu oluşabilir. Özellikle  pamuk kullanılmış yataklar bebeğinizin sağlığı açısından doğru seçim olacaktır. Terlemeyi önleyen yapıda üretilmiş modeller, bebeğinizin terlemesini engelleyerek cildinin nefes almasını sağlar ve isilik olmasını önler. Rahat temizlenebilen yatakları tercih ederek bebeğinizin her daim konforlu bir ortamda uyumasını sağlayabilirsiniz.

Burdagel.com online alışveriş sitesinde yer alan diğer ürünlerimizden bazıları ise şöyledir;

Bebek Havluları, Battaniye, Bebek Önlüğü, Bebek Uyku Minderi ve daha fazla çeşit yer almaktadır.

 

Ebeveynler, bebeğiniz söz konusu olduğunda her şeyin en güzelinin olmasını isterler. Uykunun, bebeklerin büyümesinde özellikle de yeni doğanlarda önemi çok fazladır. Bu sebeple, bebeğiniz için tercih edeceğiniz bebek yatak modelleri, bebeğinizin uyku kalitesini, konforlu olmasını, sağlıklı olmasını ve doğal olarak da bebeğinizin gelişimini etkileyecek çok önemli bir konu olacaktır.

Ergonomik, büyüyebilir ve tekerlekli gibi pek çok çeşide sahip olan bebek yatak veya beşik seçenekleri sunduğu yüksek rahatlığın ve dayanıklılığın yanı sıra ideal fiyat aralığı ile de her ebeveynin memnuniyetini kazanıyor. Yaşam alanlarınızın şekillerine uygun olarak tercih edebileceğiniz sallanan bebek beşikleri modelleri gibi seçenekleri tercih ederken zengin ürün yelpazesi sunan markalardan yararlanabileceksiniz. İkiz bebek yatakları gibi tasarımları tercih ederken de Burdagel.com ‘un kalite yaklaşımına güvenebilirsiniz. Her hava şartında bebeklerinizin sağlıklı bir uyku çekmesine yardımcı olan bebek yatak modelleri bebeğinize rahatlık sunduğu kadar size de basit kullanım şansı sağlıyor. Kolay bebek yatakları sayesinde bebeğinizin en iyi şartlarda uyumasını sağlayabileceğiniz gibi kendi açınızdan da en elverişli seçeneklere sahip olacaksınız. Bebeğinizin ilk günden gelişim süreci bitimine dek kullanabileceğiniz ve sonradan çocuk yatağına dönüşen çeşitler ile kazanç elde etme imkanını da en iyi şekilde sağlayabilirsiniz. Üreticilerin, kullanıcıların beğenisine sunduğu yatak alternatifleri gerek görünümü gerekse fırsatları ile sürecin daha iyi geçmesini sağlıyor. Ücret performansı açısından da çeşitlilik sunan bu ürünler sayesinde aile bütçesine uygun çeşitleri kolaylıkla bulabileceksiniz. Bebek yatak fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve seçtiğiniz modellerin yapılarını incelemek için Burdgagel.com online alışveriş sitesini ziyaret edebilir ve hemen sipariş oluşturabilirsiniz.


 

Bebek Yatak Ölçüleri ve Fiyatları

 

Bebek yatak ölçüleri ve fiyatları için ilk söylenebilecek konu kaliteye bakmanız. Ayrıca yatağı oluşturmak için kullanılan kumaştan, ortopediyi ayarlayan yapıya ve en içteki yaylara kadar her şey dahil. Alerji engelleyici ve organik ürünler sentetik yapılar ve boyalar içermediği için bebeğinizin sağlığı açısından daha iyi. Kesinlikle ne kadar doğal bir ürün seçerseniz seçin aynı ölçüde doğal bir çarşaf olmadan yatağı kullanmayın. Bebek yatak ölçüleri ve fiyatları da ayrıntılı hesaplanmalı. 60x120 bebek yatakları ve 80x130 bebek yatak veya 70x140 bebek yatağı modelleri oldukça çok tercih edilmelidir. Birçok beşiğe ve park yatağa bu ölçülerden birinin uyma ihtimali fazladır. Fakat emin olmak için tam boyutları belirlemeden rastgele bir tercih yapmayın. Çok fazla dar yatakların yarattığı boşluk bebek için risk yaratabilir. Ve çok fazla geniş yataklar zaten yerine yerleştirilemez ve kullanılamaz.

Bebek yatak ölçüleri ve fiyatları markaya, kaliteye, ölçülere ve çeşide göre değişiklik gösterebilir. Örnek olarak, uygunluk derecesine göre birtakım farklarla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksektir. Her bebeğin farklı ihtiyaçları olabilir ve yataklar kullanıldıkça aşınma durumu oluşabilir. O yüzden başka bir bebeğin yatağını devralmak akıllıca olmayabilir, mümkünse yeni yatak almayı tercih edin. Burdagel.com online alışveriş sitesinde de her bütçeye ve ihtiyaca uygun bebek yatak modeli var. 

Aynı zaman da sitemizde sektörün en iyi markalarından Babyjem ürünlerini bulabilirsiniz. Yatağı daha uzun süreler kullanabilmek için belirli periyodlarla bakımını yapmayı ihmal etmeyin. Online alışveriş sitemizde %100 güvenli alışveriş imkanı ile hemen satın alabilrisiniz.


 

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR