Lohusa Seti

Lohusa seti modelleri anne olacak kadınlar ve yeni anne olmuş hanımlar için özenle hazırlanmış çok farklı tasarımlardan oluşmuş ürünler grubudur. Annelik gibi kutsal ve önemli bir dönem yaşayan kadınlar, yaşadıkları bu özel dönemde konforlu olmayı en çok hissetmeleri gereken anları yaşıyor olmalılar şüphesiz. Bu dönemde rahat etmeleri için   oluşturacakları bir hazırlık da dış görünümlerine önem vermektir. Minik yavrunuzla deneyimleyeceğiniz bu güzel dönemlerde, ayrıca düşünmek durumunda olduğunuz rahat giyinme yükünü almak için lohusa setleri siz yeni anneler için özenle ve sektörün en önemli üreticilerini bir araya getirerek çok özel tasarımları sizlerin beğenilerine sunmuş bulunmaktayız. Lohusa seti, lohusa gecelik, lohusa sabahlık ve lohusa pijama modellerini tek bir set altında çok cazip fiyatlarla toplayıp sizi ve bütçenizi de düşünerek çok özel kampanyalar oluşturup online olarak sipariş verme kolaylığını sağlıyoruz.

 

Burdagel.com online alışveriş sitesi tarafından hazırlanan kampanyalarda, 2’li, 4’lü, 6’lı ve 7’li lohusa setleri hem hamilelik hem de lohusalık döneminde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz birbirinden şık lohusa setleri günlük hayatınızda da giyebilirsiniz.

 

Yeni anne olmuş kadınlar için, lohusa dönemi demek giyiminizin, modanın ikinci plana düşmesi demek olmasın diye size trend, yeni sezon ve modaya uygun tasarımlar sunuyoruz. İç mekan giyiminde bile lohusa modasından geri kalmayın diye yüzlerce marka, renk ve modeli sizlerle buluşturmak için çalışıyoruz. 2’li, 4’lü, 6’lı ve 7’li lohusa setleri ile tüm gözler üzerinizde olacak ve bugünleri çok anlamlı kılacak fotoğraflarda çok iyi ve şık gözükeceksiniz. İster 4’lü lohusa sabahlık, lohusa gecelik ve lohusa pijama takımı seti ile temel ihtiyaçlarınızı giderin, dilerseniz de görünüşünüze daha farklı hareket katmak için 7’li lohusa sabahlık, lohusa gecelik,  lohusa pijama takımı, şal, lohusa terlik ve lohusa taç setini tercih edin. Lohusa seti çeşitleri, farklı detaylı modellerle lohusalık dönemine çekicilik katarken kaliteli kumaşı sayesinde konforunuzdan ödün vermeyeceksiniz. Herkes tarafından bilinen lohusa setlerin içinde kendinizi rüya aleminde gibi hissedeceksiniz. Çok cazip fiyatlı lohusa setlerimizden şallı lohusa set tercih ederek daha mutahasıp giyinmeyi tercih eden bayanlar evlerine gelen konuklar karşısında kendilerini iyi hissedecekler.

 

Lohusa Pijama ve Gecelik Setleri

 

Lohusa pijama ve gecelik setleri konusunda burdagel.com online alışveriş sitesi, ayrı ayrı pijama ve gecelik setlerine yer verdiği gibi, bahsettiğimiz bu tasarımları tek bir set halinde de beğenilerinize sunuyor. Annelerin gerek hamilelik dönemlerinde, gerekse de lohusalık dönemlerinde rahatlıkla kullanabilecekleri burdagel.com lohusa pijama ve gecelik setleri seçeneklerimiz ile beklenen rahatlık ve şıklık çok cazip fiyatlara ve %100 güvenli alışveriş imkanı ile anında sahip olunabilir.

 

Hamilelik ve lohusalık dönemlerinizde giyebileceğiniz lohusa pijama ve gecelik setleri ve çeşitlerimiz, muhafazakâr giyimi de önem veren tasarımlara yer veriyor. Sonuç olarak tüm anneler aradıkları modelleri dörtlü ve daha farklı sayıda takım setler halinde online olarak sipariş edebiliyorlar.

Burdagel.com online alışveriş sitesinde yer alan ve ilginizi çekebilecek diğer özel ürünlerimizden bazıları ise kısaca şöyledir; Lohusa Pijama, Sabahlıklı Lohusa Pijama Takımları, Önden Düğmeli Lohusa Pijaması, Lohusa Sabahlık, Lohusa Gecelik, Sabahlıklı Lohusa Gecelik, Hamile & Lohusa İç Giyim gibi modeller de yer almaktadır. Online olarak kapıda ödeme seçenekleriyle anında sipariş verebilir ve güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Yeni Sezon Lohusa Pijama ve Gecelik Setleri

 

Yeni sezon lohusa pijama ve gecelik setleri, burdagel.com online alışveriş sitesinde modayı fazlaca yakından takip eden bir kreasyonla devamlı güncellenerek en iyi modelleri sizlerin beğenilerine sunmaktadır. Hamilelik ve lohusalık giyiminde bayanların modayı takip etmekten geri kalmaması için, yeni sezon lohusa pijama ve gecelik setleri ürünlerimizde en yeni sezonun en iyi ürünlerini tek bir çatı altında toplayarak siz zevk sahibi ve iyi giyinmeyi seven kadınların tercihlerine ve beğenilerine sunmaktadır.

Yeni sezon lohusa ve pijama set konusunda en iddialı ve sektörün önde gelen firmaları burdagel.com ‘da bulunmaktadır. Bu markalardan biri de Mecit Pijama firmasıdır.

 

Yeni sezon lohusa pijama ve gecelik setleri kreasyonunda, dantel detaylara da yer veren kısa kollu lohusa setleri bulunuyor. Yeni sezon lohusa pijama ve gecelik setleri, bütün bayanların tercih edebileceği son derece iyi bir kesime, şık dantel detaylara ve çok özel bir kumaş ile ortaya konulan işçiliğe yer veriyor. Sabahlık, pijama, gecelik olarak dört ayrı parçadan oluşan bu setler, misafirlerinizi karşıladığınız bu zorlu dönemde konforun yanı sıra şıklığı da sizlere sunacaktır.

 

Lohusa Set Fiyatları

 

Lohusa set fiyatları, 100 tl ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo fırsatını görmeniz mümkündür. Fiyat ve performans garantimizi, ücretsiz kargo seçeneğine yer verdiğimiz çok özel modellerimiz ile devam etmeye ve sizlere sunmaya devam ediyoruz.

 

Lohusa set fiyatları göz önünde bulundurulurken hem fiyat hem de modellerimiz arasından sipariş verirken beden konusunda anında destek alabileceğiniz uzmanlarımızın yardımını alabileceğiniz beden seçim sihirbazı aracımızdan da kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bu da online alışverişlerinizi daha kolay bir hale getirmek için sunduğumuz en güzel avantajlardan birisidir. Yeni anne olmuş veya olacak olan kadınlar geçirdikleri bu çok önemli dönemlerde onları alışveriş karmaşasıyla karşı karşıya getirmekten kurtarmaya çalışmanın en temel dikkat ettiğimiz birisi olduğunu söyleyebiliriz.

 

Anneler bu çok özel dönemlerinde sıkıntılı geceler geçirmelerine neden olan sancılar ve ağrılar çekmektedirler. Bu durumda rahatlık ve iyi bir gece uykusu, annelerin fazlasıyla gereksinim duydukları ihtiyaçların başında gelmektedir. Gece uykunuzu rahat bir şekilde geçirmek, vücudunuzun rahat etmesiyle mümkün olacaktır. Vücudunuz rahat ederken aynı zaman aile bütçenizi de göz önünde bulundurmanız en doğal davranışlardan biridir. İşte bu durumda burdagel.com online alışveriş sitesi lohusa set fiyatları size en iyi yardımcınız olarak devreye girmektedir.

 

Tüm bu durumlar göz önünde bulundurularak konforlu bir lohusa pijama veya gecelik bu rahat gece uykusunun vazgeçilmezi diyebiliriz. Lohusa set fiyatları konusunda sizlere sağladığımız ödeme avantajlarını değerlendirerek, sağlığınıza ve rahatlığınıza en iyi modelleri sizlerin beğenilerine sunuyoruz. Burdagel.com online alışveriş sitesinde dilediğiniz ürünü kampanyalı fiyatlarla hemen sipariş verebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR