Kadın Tayt

Günümüzde her mevsim kadın tayt modelleri dolaplarda türlü çeşitleriyle yer alan, her an elimizin altında olmasını istediğimiz, çok rahat ve doğru kullanıldığında müthiş şık olabilen tasarımlardan biridir. Özellikle spor kıyafetler arasında da haklı yerini yıllardır koruyan taytlar, farklı kumaş ,renk, desen ve uzunluk seçenekleri ile çok geniş bir alanda kullanım olanağı sunuyorlar.

 

Kadın tayt modellerini tercih ederken her kıyafet seçiminde olduğu gibi vücut yapınıza uygun, doğru malzemelerden üretilmiş modellere yönelmemizde fayda var. Nasıl tarz , nasıl daha uygun, nerede hangi materyallerden yapılmış tayt ne ile birlikte giyilir, modayı takip eden bayanlar arasında sıkça konusu olan tartışmalardandır.

 

Taytlar ilk olarak boy uzunluklarına göre ayrılıyorlar. Spor aktivitelerinde olsun, günlük kıyafet, ofis ya da davet kıyafeti, her kullanıma göre bir model bulunabilir.

 

Bayan Tayt Modelleri uzunluğu denince bacağı komple kaplayan yani bileğe kadar inen modeller gözümüzün önüne geliyor. En çok giyilen ve tercih edilen çeşit olan uzun taytlar pamuklu kumaştan, deriye, jeanden polyestere kadar birçok değişik malzemeden üretilebiliyor. Egzersiz yaparken pamuklu ve polyesterden imal edilmiş modeller tercih edilirken, gün içindeki kıyafetlerle daha çok jean, kumaş-likra ve yine pamuklu uzun taytlar tamamlanıyor. Günümüzde her bayanın dolabında yer edinmiş olan özellikle siyah uzun tayta alternatif çok renkli, desenli, işlemeli, taşlı bayan tayt modelleri de mevcuttur.

 

Kadın Tayt Modelleri

 

Kısa kadın taytlar da kapri pantolonlar gibi dizin hemen biraz altında biten bir boyutta üretilmektedir. Kadın tayt modelleri olduğu gibi değişken ihtiyaca göre farklı materyallerden üretilebiliyorlar. Daha çok egzersiz amaçlı ya da spor tarz kıyafetlerle birlikte kullanılan bayan kapri taytlar, şık ve dinamik renk, desen tercihleri ile de göze çarpıyor.

 

Kısa bayan taytları ya da diğer tabirle diz üstü taytlar koşu, yürüyüş, bisiklet, jimnastik gibi spor dallarını yaparken müthiş pratiklik ve rahatlık sağlıyor. Sıcak mevsimlerde dış giyim olarak da şortlara alternatif olabilen kısa modeller oldukça konforlu bir kullanım ortaya koymaktadır.

 

40 sene öncesinden günümüze dek gelmiş olan ayaktan bantlı taytlar ayağa geçirilen bant sayesinde taytın daha iyi ve düzgün kalmasını sağlıyor. Bayan tayt modellerinin ilginç bir tasarımı olan ayaktan bağlı taytlar bugün birçok kadın için olmazsa olmaz yerini hala korumaktadır.

 

Beden ve alt vücut tipinize göre seçeceğiniz taytlar ile çok doğru tercihler yapmış olursunuz. Uzun kesime sahip olanlar her beden yapısı ile güzel durur. Daha kilolu iseniz koyu renk taytları tercih edebilirsiniz. Eğer alt vücut yapınız biraz kalınsa diz üstü taytları da tercih edebilirsiniz. İnce bacaklara sahipseniz kapri taytlar sizin kullanımınıza daha uygun olacaktır.

 

Aradığınız ve satın almayı düşündüğünüz taytı Burdagel.com online alışveriş sitesinde bulmanız mümkün. Tayt uzunlukları ve beden ölçüleri markadan markaya değişir. Sizin bacak boyunuza en uygun ürünleri karşılaştırmalı olarak bulabilirsiniz. Her ne kadar vücuda tam oturan kıyafetler olsalar da hem önden hem arakadan sizin vücudunuza tam olduğuna dar ya da hoş olmayan bir biçimde üzerinizde durup durmadığı çok önemli bir noktadır.

 

Kadın tayt modelleri kullanım alanlarına göre değişik yapıdaki materyallerden imal edilebiliyor. Spor alanlarında kullanılmak üzere üretilenler bacakların terini dışarı atan, size hava aldıran pamuklu ya da sentetik kumaşlar ile üretiliyor. Polyester örme, dokuma polyester, elastik tipi yapılardan üretilen bu taytlar spor aktivitelerinde performansınızı arttıracak ve rahatlığınızı üst seviyeye çıkaracak özelliklere sahip.

Burdagel.com online alışveriş sitesinde yer alan diğer ürünlerden bazıları ise şöyledir;

Kadın Pijama Takımı, Kadın Sabahlıklı Pijama Takımı, Kadın Korse, Kadın İç Giyim, Kadın Battal Gecelik ve daha fazla model yer almaktadır.

Egzersiz kullanımı için üretilen tasarımlarda pamuklu kumaşlar da çok kullanılıyor. Pamuğun nefes aldıran yapısı, elastikiyeti ve rahatlığı pamuklu taytları tercih etmek için en önemli sebeplerden biridir. Günlük kullanım, yürüyüşler dışında da eşofman yerine de kullanılabilecek bayan tayt modelleri en konforlu ev kıyafetlerinin de başında geliyor.

Kot pantolon kumaşı olan denim de tayt malzemesi olarak oldukça sık kullanılıyor. Skinny jean pantolonlara karşı seçenek olabilen kadın kot taytlar kolay ve pratik giyim tarzları ile kadınlar arasında çok göze çarpıyor.

 

Büyük Beden Bayan Taytı

 

Büyük Beden Bayan Taytı modellerin rahat ve kullanışlı olan konforlu tasarımları, kullanacak olan hanımların zevklerine göre farklılık gösterir. Hem boy uzunluğu hem de tasarımı ve yapılarıyla farklı şekilde değerlendirilir. Hergün ev ortamında, sokağa çıkarken giyilen çok özel parçalar spor yaparken de kullanılabilir. En çok tercih edilen renklerin kadınlara hoş gelen bir tarafı vardır. Hareketli aktivitelerde canlı motiflere sahip ürünler giymek yapılan sporun etkisini artırabilir ve aktiviteyi daha neşeli kılabilir. Bazı Büyük Beden Bayan Taytı modelleri tamamen motiflerin keyifli biraraya gelmesinden oluşurken bazıları da uzun yıllar tercih edilen tasarımlardan meydana gelir. Özellikle siyah büyük beden kadın taytı en çok tercih edilen tayt modelleri arasında ilk sırayı almaktadır. Kahverengi, mor, gri gibi renk tercihleri mevcutken çok özel tasarımlarıyla da göze hoş gelebilmektedir. Burdagel.com online alışveriş sitesinden bulabileceğiniz büyük beden bayan tayt modellerini inceleyebilir, istediğiniz tarzda olanları hemen online olarak sipariş verebilirsiniz. Değişik ebatlarda boy seçeneklerine sahip olması tercih ettiğiniz yere göre farklılık gösterebilir. Kısa ve diz altındaki modellerin nerede kullanılacağı tümüyle zevklere ve bakış açısına göre değişiklik gösterebilir. Bazen hergün tercih edilen, bazen de hareketli ortamlarda ve başka yerlerde de giyilebilir. diz altı modeli diğer adıyla kapri modeli olarak da adlandırılan bu tasarımları burdagel.com'da kendi beden ölçülerinize göre bulabilirsiniz. Siz de büyük beden kadın tayt modellerini incelemek istiyorsanız, Burdagel.com'da kolaylıkla temin edebilirsiniz. Farklı bir tasarım da diz üstü olan biker modelidir. Özellikle olarak spor yaparken kullanılsa da ihitiyaca göre bu durum farklılık gösterebilmektedir. Burdagel.com'da yer alan büyük beden kadın tayt modellerini değerlendirebilir ve son derece sağlıklı olan bu ürünleri güvenle satın alabilirsiniz. Büyük beden taytlar her tasarımda bulunan zengin renk yelpazesiyle bayanların en sevdiği renkleri taşımayı başarır. Göz alıcı parlak, sade, mat birbirinden tarz dizayna sahip, en çok tercih edilen renkleriyle büyük beden bayan tayt modellerini Burdagel.com'dan online olarak satın alabilirsiniz. 

 

Kadın Kısa Tayt

 

Bayan kısa tayt modelleri, esnek bir malzemeden üretilmiş gibi gözükse de kendi içinde çok özel tasarıma sahiptir. Ebatı, yapısı ya da modeli gibi çeşitli nedenlerden etkilenen tarzlarıyla taytlar her kullanıma uygun modelleri görebilirsiniz. Aradığınız kadın kısa tayt modeline sahipseniz eğer günlük kullanımlarda rahatça giyebilirsiniz. Kısa tayt mdoelleri, aynı zamanda Kadın bisiklet tayt modelleri olarak da tercih edilmektedir. Kısa ve rahat olmasıyla yazın bunaltıcı günlerinde kullanışlı hale gelir. Spor aktivitelerinde vücudu sarması ve aktivite sırasında sarkma yapmamasıyla bilinen bir ürün olan bisiklet kadın taytlar, hayatın her alanında sundukları kombin çeşitleriyle de oldukça rağbet görmektedir. Kadın kısa tayt çeşitleri sıcaklarda ve hareketli aktivitelerde sağladıkları konfor ile birçok sporcu tarafından da tercih edilmektedir. Aynı zaman da Kadın yarım tayt olarak da bilinen bu ürünler spor yaparken rahatlıkla kullanılabilir. Bir diğer tasarım olan Kadın disco tayt modelleri ise daha çok normal yaşamınıza göre üretilen tasarımlardandır. Parlak bir kumaştan imal edilen bu mdoelelr çok şık bir görüntü ortaya çıkarırlar. Giydiğiniz kombini daha tarz gösteren bu ürünler daha çok genç kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. bununla birlikte hareketli aktiviteleri daha iyi yapmanıza olanak sağlayan kadın fitness tayt çeşitleri spordan daha fazla yararlanmanıza neden olmaktadır. Bazı bayanların ilgi alanları girdiği üzere Kadın yoga tayt ile yoga yapmaya başladığınız zaman bu ürünlerin sizi ne kafdar rahat hissettirdiklerini fark edeceksiniz. Herkesin bildiği üzere sağlıklı spor yapmanın en başta gelen kuarlı rahat kıyafetler seçmektir. Sağlığına ve konforuna özen gösteren hanımlar, bu tip sportif aktivitelerinde kadın antrenman taytı gibi tamamen bu kullanıma uygun tasarımları tercih eder. Burdagel.com online alışveriş sitesinde aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilir ve online sipariş verebilirsiniz.

 

Kadın Tayt Fiyatları ve Markaları

 

Kadın tayt fiyatları ve markaları, değişik desenli, ince nakışlı ve taşlı modellere sahip olabilen bayan tayt modelleri, cepli ve fermuarlı tayt yapıları ile birçok kadına değişik tayt seçeneği ile giyim tarzını ortaya koyuyor ve bu farkı en iyi fiyatlarla size sunuyor. Parça eklemeli tayt yapısına sahip kaliteli yapıdaki tayt modelleri ile bayan kullanıcılara farklı bir hava oluşturan bayan tayt fiyatları ve markaları hem kesenize hem de vücudunuza hitap etmektedir.

Özel tasarım ve  yapıya sahip olan bayan deri tayt modelleri, içi peluşlu tasarıma sahip olan modelleri ile serin günlerde sıcacık olmanızı sağlayan tasarımı ile sizleri daha rahat hissettiriyor.

Burdagel.com online alış veriş sitesinde yer alan sekötrün en önemli markalarından MecitTüren İç Giyim, Magic Form ‘un en gözde paçalarını bulabilirsiniz.

Özellikle çanta, çizme ve kıyafet tipinin en değerli parçasını oluşturabilen kadın tayt fiyatları ve markaları, modaya yön veren tarz yapısı ile bayanları etkilemeyi sürdürmektedir. Bayan tayt fiyatları , satın alınmak istenen modele ve tayt tasarımının malzeme yapısına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. En çok tercih edilen kadın tayt modellerini Burdgael.com ‘da güvenilir alışveriş imkanı ile hemen sipariş verebilirsiniz.

1 2 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR