Anne Gecelik Takımı

Özellikle anneler dinlenme zamanlarında da her zaman kendilerini rahat hissettiren ürünler temin etmek isterler. Bunun için birçok tercih edebilecekleri model bulmak mümkündür. Fakat popüler olan ve satın alınma yolunda en çok tercih edilen ürün grupları da anne gecelik takımı  olmaktadır. Anneler kendilerini daha rahat ve iyi hissettikleri aynı zamanda tarzlarına hitap eden bir modeli bulmak artık oldukça kolay. Burdagel.com online alışveriş sitesinde yer alan yüzlerce çeşit arasında sizde kendinize en uygun ürünü bulabilir ve online alışveriş imkanı ile sipariş verebilirsiniz. Bir çok  marka ve tasarım harikası yeni sezon ürünlerin bulunduğu anne gecelik takımı modelleri, artık giymekten büyük zevk alacağınız anne gecelik takımlarını alma fırsatını sizlere sunuyor. Kaldı ki bizimle tüm sezonlar boyunca yüzlerce çeşit arasında bütçenize hitap eden bir alışverişi de online olarak yapabilirsiniz. Devamlı cebinizi tatmin eden ücretler ödemek ve beklentilerinizin ötesinde kampanyalara tanıklık etmeyi de sağlayabilirsiniz. Online sitemizde içerisinde pek çok anne gecelik takım modeline yer verdiğimizi ve bunlar arasında göz zevkinize hitap edenlerini hemen bulabileceğinizi de göz ardı etmemek lazım.

 

Anne Gecelik Modelleri

 

Kullanılan maddelerin niteliği bakımından birbirinden farklı ürün skalasına ulaşmak mücadelesi. Çok uzun senelerden beri özellikle daha iyi görünme isteğinde olan annelerin rağbet ettiği saten bunlardan yalnızca bir tanesidir. Birbirinden çok farklı tarzlar ile tasarım boyutuna ulaştırılmış, üretilmiş ve sizin için en doğru seçim olacak bir modeli hemen yapacağınız inceleme ile tercih yapabilirsiniz. Dünya'nın ileri gelen ve önder markalarının yeni anne gecelik modellerine bir an önce bakabilir ve harika bir seçimde bulunmanın ayrıcalığını da yaşayabilirsiniz. Üstelik sizlere 2020 / 2021 kış sezonu için cazip indirimler yaptığımızı da anlayacaksınız.

Özellikle yaz mevsiminde daha konforlu hissetmek içinde penye kumaşlı opsiyonların ilgi gördüğünü belirtmeliyiz. Pamuk ağırlıklı ve polyester katkılı kadın gecelik modelleri sayesinde terleme durumunu ortadan kaldıracak ve kendinizi konforlu hissetmeyi de başaracaksınız. Yine bu ürün yelpazesi içinde hoş renk tonları arasından bir satın alım dönemini yaşayabilirsiniz. Deliksiz bir uyku için her beden de bulabileceğiniz yeni modellerle içinize sinen karar verdiğinizi de görebilirsiniz. Uzun bir süre ilk gün ki gibi kullanabileceğiniz nitelikle alışveriş yapabilir, alırken sektöre göre en az paraları ödemenin garantisini de adresimizde elde edebilirsiniz. Yalnızca belli bir dönemle sınırlı kalmayan ve tüm seneyi kaplayan özel avantajları da keşfetmeniz olasıdır. Burdagel.com online alışveriş sitesinde yer alan diğer ürünlerimizden bazıları şöyledir;

Kadın Pijama Takımı, Kadın Sabahlıklı Pijama Takımı, Kadın Şortlu Takım, Hamile & Lohusa Pijama, Sabahlıklı Lohusa Pijama Takımları ve daha fazla model bulunmaktadır.

 

Anne Gecelik Markaları ve Fiyatları

 

Kadınlar her zaman şık ve güzel görünmeyi ister. Dikkat çekmek kadınlar için olmazsa olmazlardan biridir demek doğru bir söylem olur. Bu sebeple anneler de kendi tarzını ve stilini meydana getirir. Buna en uygun anne gecelik markaları ve fiyatları tercih eder. Aynı durum gecelik modelleri için de söz konusudur. Gecelikler her ne kadar ev giyim ürünü olsa da her kadın bunu giyerken de şık görünmeyi ister ve iyi hisseder. Burdagel.com farklı stil ve zevklere hitap eden en kaliteli anne gecelik markaları ve fiyatları sizlere sunuyor. Değişik renk, desen ve bedenlerin tümünü ürün kreasyonu içerisinde bulmanız mümkündür. Size ve zevkinize hitap eden anne gecelik markaları ve fiyatları, farklı gecelik tasarımlarını tercih ederek rahat bir uykuya hazırlık yapabilirsiniz.

Gecelik modellerinin hepsi farklı renk ve desenler ile sunuluyor. Her bayan kendi zevkine en uygun seçimi yapıyor. Gecelikler de kullanılan yapılarda da farklılık gösteriyor. İpek, saten, pamuk gibi farklı kumaş türleri her stile uygun olacak tasarımlar ile beraber sunuluyor. Çoğunlukla uymadan önce tercih edilen geceliklerin kumaş dokusu ve rahat olması çok önemlidir. Kullanılan yapının terletmemesi ve uyku sırasında teni rahatsız etmemesi aranan ilk özellikler arasında yer alıyor. Siz de bu konuları dikkate alıyorsanız Burdagel.com ‘da sunulan gecelikler tam da ihtiyacınıza cevap olacak koşullardadır. Konforun yanı sıra geceliklerde şıklığı da önem veriyorsanız hafif kumaşlar ile sunulan desenli ürünleri tercih edebilirsiniz. Kadın sabahlık tarzında ikili takımlar veya tekli ürünler yer alıyor. Elbise gecelikler veya pijama takımı kategorisinde olan geceliklerin tümünü online alışveriş sitemizden incelemeniz mümkündür. Burdagel.com online alışveriş sitesinde yer alan Türen İç Giyim ürünleri hem kesenize hem de zevkinize hitap eden modellerden oluşmaktadır.

 

Anne gecelik modelleri için çok sayıda seçenek bulunuyor. Takım halinde veya tek parça olarak sunulan geceliklerin kumaşları da birbirinden farklılık gösteriyor. Takım, elbise veya kumaş türüne bağlı olarak geceliklerin fiyatları da farklılık gösteriyor. Kesenize en uygun olan farklı tasarım geceliklerin tümünü Burdagel.com ‘da bulmanız mümkündür. Fiyat aralığınızı kendiniz seçerek kesenize ve zevkinize hitap eden gecelik modellerini satın alabilirsiniz. Burdagel.com gecelik kategorisini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Çok çeşitli gecelik modellerini farklı renk ve desenlerle bulacaksınız. İpeksi kumaşlar arasından veya tamamen konforlu olacak pamuk takımlardan biri tam da size göre olabilir. Online alışverişinizi tamamlamak için ürünü sepetinize ekleyerek güvenle satın alabilirsiniz. Burdagel.com online alışveriş sitesinden verdiğiniz siparişler hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle kapınıza kadar ulaşmaktadır.

₺104,90 KDV Dahil
₺163,90 KDV Dahil
₺251,90 KDV Dahil
₺295,90 KDV Dahil
₺242,90 KDV Dahil
₺289,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺271,90 KDV Dahil
₺104,90 KDV Dahil
₺122,90 KDV Dahil
₺104,90 KDV Dahil
₺122,90 KDV Dahil
₺104,90 KDV Dahil
₺122,90 KDV Dahil
₺104,90 KDV Dahil
₺122,90 KDV Dahil
1 2 >