Anne ve Bebek Tekstil Ürünleri

 

Hamile olduğunuzu öğrendikten sonraki ilk dört ay, genelde sadece güzel hayallerle  geçer. Bebeğiniz kız mı olacak, erkek mi soruları ,  onun yüzünü ve kokusunu hayal edip ellerinin yumuşaklığını hissedebilmek için sabırsızlanırsınız. Ancak 3-4 ay sonra, bebeğiniz büyümeye ve siz de kilo almaya başladıktan sonra, artık kıyafetlerinize girmekte zorlanınca pembe düşlerden çıkıp icraata geçme vakti geldi demektir. Yani artık anneler hem kendiniz hem bebekleriniz için mağazaları aşındırma zamanı gelmiştir.

 

Alışveriş yapmak her kadının sevdiği bir aktivitedir, bunu hepimiz biliyoruz. İşte bu nedenle, alışverişe çıktığınızda doğru kararlar verebilmeniz ve hem bebeğiniz hem de kendiniz için uygun kıyafetleri seçebilmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktaları gözden kaçırmamalısınız.

Anne ve Bebek Tekstil Ürün Çeşitleri

Bebeğinizin hassa cildi, sizin vücut ısınızla sıcak kaldı; ancak doğduktan sonra kendi vücut ısısını kendisi koruması gerekmektedir. Bunu elbette ki kıyafetleri olmadan yapması mümkün değildir; çünkü kıyafetler bebeğinizin vücudunun ısı yalıtımı malzemesidir ve vücudunun ısı kaybını en aza indirir.

 Anne & Bebek giyim & tekstil sektörü o kadar geniş ki, bu kadar seçenek içerisinde “Bebeğim için doğru alışverişi nasıl yapacağım ?” kaygısını yaşamanız çok normal. İşte size doğru seçim için önemli ip uçları:

 •  Bebeğinizin narin vücudu terletmeyen ve tahriş etmeyen pamuklu ve yumuşak kumaşları tercih edin. Pamuklu kumaş sadece bebek kıyafetleri alırken değil; battaniye, alt açma, nevresim ve mendil gibi diğer bebek tekstil ürünleri alırken de tercih edilmelidir.

 

 • Aldığınız giysilerin çamaşır makinesinde yıkanabilir olmasına dikkat edin. Bebeğiniz bazen günde 5-6 kere kıyafet değiştirebilir. Bu kadar kıyafeti elde yıkamak istemezsiniz herhalde.

 

 • Tercih ettiğiniz bebek giyim ürünlerinin yaka kısmının çıt çıtlı olması gerekir; çünkü bebekleri giydirirken en çok zorlanacağınız aşama, kafasını giysiden geçirmek olacaktır.

 

 • Beğendiğiniz ürünlerin bebeğinizi rahatça bezlemeye imkan verip vermediğini gözden geçirin. Mesela bebeğinizin altını değiştirmek için tamamını çıkarmanız gereken bir tulum yerine alt kısmından düğmeli ya da çıt çıtlı olan tulumları tercih etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır.

 

 • Aldığınız kıyafetin çıt çıt, fermuar, düğme ve lastiklerinin bebeğinizi rahatsız etmeyecek yerlerde olmasına dikkat edin. Örneğin sırt kısmında iri düğmeleri olan bir kıyafet, bebeğinizi sırt üstü yattığında rahatsız edecektir.

 

 • Satın aldığınız modelin bebeğiniz için güvenli olmasına dikkat dikkat edin. Gevşek düğmeler, iri çıt çıtlar, yerinden kolayca çıkabilen fermuarlar, boncuklar ve aksesuarlar bulunan kıyafetleri tercih etmeyin. Bebeğinizin bu parçaları koparıp yutma ve boğulma ihtimalini aklınızın bir köşesine yazın.

 

 • Giyindirdiklerinizin bebeğinize temas eden etiketlerinin kesilebilir ve yumuşak olmasına, onun hassas cildine zarar vermeyecek yapıda olmasına dikkat edin.

 

 • Yeni dünyaya gelmiş olan bebeğinize çok fazla kıyafet almayın. Bebeğiniz ilk haftalar o kadar hızlı büyür ki, bazı kıyafetleri giydirmeye fırsat bulamayabilirsiniz bile.

 

Anne ve Bebek Tekstil Ürünleri Güvenli mi?

Ebeveynlerin en çok hata yaptıkları şey, güvenilir markanın en pahalı marka olduğuna inancıdır. Burdagel.com, ebeveynlerin bu yanılgıya düşmesini engellemek adına; size güvenlik ve kaliteden asla ödün vermemek koşuluyla her kalitede, farklı fiyat aralıklarında ve yüzlerce farklı bebek giyim , bebek hastane çıkış setleri, hamile & lohusa giyim ürünleri ve tekstil ürünü sunuyor.

 Bebek Alışverişlerinde Dikkat Etmeniz Gerekenler

 Hamileliğiniz süresince hamile kıyafetleri için alışveriş yapmak sanıldığı kadar kolay değildir; çünkü haftalarınız ilerledikçe düzenli olarak kilo alacaksınız ve kilo aldıkça da bedeniniz sürekli ağırlaşacaktır. Öyle ise hamilelikte kıyafet alırken, işinize yarayacağını düşündüğümüz bazı bilgileri sizinle paylaşmanın tam zamanı.

 •  Alışverişlerinizi zamanında yapın. Bir sabah işe gitmek için uyandığınızda, kocaman dolabınızda üzerinize giyecek hiçbir şey bulamayabilirsiniz. Bedeninizin illaki büyüyeceğini biliyorsunuz, bu nedenle bir-iki beden büyük kıyafetlerinizi önceden alıp dolabınıza koyun. Zamanı gelince stres yaşamadan, bebeğinizi daracık kıyafetlere sıkıştırmadan rahat rahat giyersiniz.

 

 • Bebeğiniz için beden seçimi çok önemlidir. Erken yapılan alışverişlerde yapılan en büyük hatalardan biri anne adayının şimdiki bedenine yakın kıyafetler almasıdır. Bu durumda o kıyafeti en fazla bir ay giyersiniz ve paranız boşa gitmiş olur. Bunun yerine bedeninizden büyük ve daha büyük bedenlere ayarlanabilir ürün seçeneklerini tercih edin.

 

 • Giysilerinizi alt üst ayrı ayrı alırsanız farklı kombinler yapabilirsiniz. Bu da size az kıyafetle çok çeşit elde etme şansı sunar.

 

 • Bebek üst kıyafetleri olarak satın aldığınız bluz ya da kazaklarda, göğüs altından itibaren bollaşan modelleri tercih ederseniz doğumdan sonra da bu kıyafetlerinizi giyebilirsiniz.

 

 • Yumuşak kumaşlardan yapılmış hamile giyim ürünlerini tercih edin. Böylece hem kıyafetinizi daha uzun süre giyebilir hem de esnek olmasından dolayı içinde daha rahat hareket edebilirsiniz.

 

 • Hamilelik döneminde, hormon değerlerindeki değişimlerden dolayı gebelik döneminde çok fazla terler. Bu nedenle terlemeyi engelleyen pamuklu kumaşlardan yapılan hamile giyim ürünlerini seçmekte fayda var.

 

En Uygun Anne & Bebek Tekstil Ürün Markaları ve Fiyatları

 Öncelikle her kadının alışverişi sevdiğini söylemiştik. Fakat hamileyseniz ve minik bir bebek bekliyorsanız ister sevin ister sevmeyin, o alışverişi yapmanız gerekecek. Bebek giyim & tekstil ürünleri almadan bebeğinizi dünyaya getiremez, hamile giyim ürünleri almadan 9 ay boyunca eski kıyafetlerinize giremezsiniz. Bu nedenle işten kaçmaya çalışmak yerine her ihtiyacınızı kolayca bulabileceğiniz, kullanılan malzemenin kalitesinden şüphe duymayacağınız, farklı fiyat seçenekleri sunabilen büyük mağazalar işinizi kolaylaştıracaktır. Bütün bu özellikleri sayınca sizin de aklınıza ilk olarak Burdagel.com online alışveriş sitesidir.

En sağlıklı ve en güvenilir ürünlerin ve markaların yer aldığı Burdagel.com online alış veriş sitemizde yer alan bazı markalar ise şöyledir;

Momi Shop,  Baby Jem,  Andywawa, Bebitof, Aziz Bebe, Cassiope ve daha bir çok marka yer almaktadır.

 Bebeğinize bir şeyler almak için dışarı çıkmak bazen zor gelebilir. Böyle bir durumda internet sitemizden hem kendiniz hem de bebeğiniz için; ihtiyacınız olan her ürünü farklı seçeneklerle, kalite konusunda kaygı duymadan, güvenle ve her bütçeye uygun fiyatla bulabileceğiniz bazı ürünler;

Bebek Havlusu, Bebek Battaniyesi, Bebek Önlüğü, Emzirme Minderi ve daha bir çok çeşit bulunmaktadır.

İlerisi için yeni bebek planınız var ise temiz ve az yıpranmış bebek giyim & tekstil ürünlerini ve kendi gebelik kıyafetlerinizi saklamanız hem bütçeniz için faydalı olacak hem de bebeğiniz abisinin ya da ablasının kıyafetini giyiyor olmaktan keyif alacaktır. Eğer tekrar bir gebelik planınız yoksa, bu ürünler bebek giyim ürünleri ihtiyacı olan arkadaş ya da akrabalarınızla paylaşılabilir.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR