Bebek Önlüğü

Bebeğinizin en çok kullandığınız gereci ne diye sorarsak ilk olarak akla önlük gelmektedir. Dünyaya geldiği ilk andan itibaren, istifrağ ettiği kıyafetleri ıslanmasın diye takarız bebek önlüklerini. Emzirirken, mamasını yedirirken, dişleri çıkarken kullandığımız yegâne eşya bebek önlükleridir. Pek çok boyutta, modelde, desende ve malzemede üretilmiş bebek önlükleri üreten güvenilir ve kaliteden ödün vermeyen markalar Burdagel.com ‘la artık hemen sipariş verebilirsiniz.

Bebeğinizi kucağınıza aldığınızda dünyalar sizin olur. İlk yaptığınız şey onu kollarınızda sevgiyle sarmak olur. Ardından yapacağız bebeğinizin beslenmesi için gerekli olan sütünüzü emzirmek olacaktır. İlk kez anne duygusunu tadıyorsanız bu süreç biraz çetin geçebilir. Bebeğiniz sütünü içerken ağzından akıtabilir veya fazlasını kusabilir. Bebek önlüğü ile bundan korunması mümkün. Göğsünü koruyacak olan mama önlüğü, onun ıslanarak hasta olmasını engelleyecektir. Böylece mama önlüğü ilk günden itibaren imdadınıza koşacaktır.

Bebek Önlüğü Modelleri

Artık bebeğiniz gelişme dönemine girmiş bulunuyor. Çocuğunuzun çıkmaya çalışan dişleri, ağzından bolca salya akıtmasına neden olacaktır. Bebeklerin ıslanan kıyafetleri onların üşümesine neden olur ve hemen hastalanabilirler. Bu dönemde kıyafetlerinin ıslanmasını engelleyen üçgen biçimindeki fular önlükler yavrunuzun şıklığına şıklık da katacaktır. Bunlardan başka diş kaşıyıcılı fular önlüklerle bebeğiniz damaklarının kaşınmasını sağlayacaktır. Müslin kumaş ve havlu önlükler de diş çıkarma sürecinde yardımcınız olacaktır. Diş çıkarma sürecinde kullanılan bebek önlük modelleri arasına pedli mama önlüğü de sayılabilir. Boyundaki küçük ped çıkarılıp yıkanır ve tekrar takılır. Böylece bebeğiniz ıslanmamış olur.

Katı besinlere geçen bebeğiniz yeni lezzetler keşfedecek, yemeğiyle oyunlar oynayacak ve tüm bunları yaparken de üstünü başını batıracaktır. Büyüklerimiz, çocukların yediği helal giydikleri haramdır diye boşuna dememişler. Büyük bir hızla büyüyen yavrunuzun kıyafetleri kısa bir süre sonra küçüleceğinden fazla miktarda almazsınız. Ancak kirlenen kıyafetleri bebek mama önlüğü ile en aza indirgemeniz olasıdır. Bütçenizi sarsmadan Burdagel.com ‘dan alacağınız her çeşit bebek mama önlük modelleriyle bebeğinizin üstünün kirlenmesini önleyebilirsiniz. Böylece mama saatlerinin, bebek önlüğü modelleri sayesinde sizin ve bebeğiniz için temiz bir biçimde atlatılmasına yardımcı olur.

Bebek önlük modellerinden ayrı Burdagel.com online alışveriş sitesinde yer alan diğer ürünler ise şöyledir;

Bebek Havluları, Bebek Battaniyesi, Bebek Alt Açma Minder & Bezi, Bebek Reflü Yatağı ve daha bir çok çeşit yer almaktadır.

Çok güzel renkleriyle ve dizaynlarıyla seçmekte zorlanacağınız bebek önlük modelleri Burdagel.com ‘da geniş bir seçenek ağıyla karşınıza çıkmaktadır. Bebeğinizi, ek gıdaya geçtiği süreçte silikon mama önlükleri ile tanıştırabilirsiniz. Cepleri sayesinde dökülen kırıntıları toplar ve etrafa saçılmasına engel olur. Silikon malzemesi sayesinde su geçirmez ve bebeğinizin kıyafeti ıslanmaz. Yemek yedirirken kullanabileceğiniz bir ürün de peva malzeme ile üretilen sıvı geçirmez mama önlükleridir. Ayrıca kalın askılı havlu mama önlükleri de yemek saatlerinin vazgeçilmezi olacaktır. Havlu önlüklerdeki su geçirmez laminasyon sayesinde ıslaklık bebeğin elbisesine geçmez. Leke tutmaz mama önlükleri ince yapısıyla bebeğinizi rahatsız etmeden onun keyifli mama saati geçirmesini sağlar. Termo Plastik Poliüretan sıvı geçirmez kumaş yapısının yanı sıra takılıp çıkarılan cep bölümü, üzerine gelen sıvılardan korur ve kir barındarmaz.

Kollu bebek önlüğü modeli, kıyafet yüzeyini en çok koruyacak seçenek olacaktır. Mama saatlerinde takabileceğiniz gibi çocuğunuzun el işi etkinliklerinde kullanılacak bir faaliyet önlüğü olarak da tercih edilebilir. Yıldız ve çiçek biçimindeki mama önlükleri bebeğinizi korurken onu daha da güzelleştirecektir. Bu önlükler sadece yemek saatinde değil, günün her anında kullanılabilir. Diş patlatma döneminde pedli, diş kaşıyıcılı, müslin, penye ve pamuklu bebek önlükleri tercih edilebilir. Dışarıya çıktığınızda pratik olarak kullanacağınız 20’li paketler halinde satılan tek kullanımlık mama önlükleri hayat kurtarıcı ürünlerin arasına girecektir. Yemek yedirme esnasında takacağınız önlükleri, yıkama derdi olmadan kullanıp atabilirsiniz.

Bebek Önlüğü Fiyatları

Kıyafet yüzeyini en iyi şekilde koruyan mama önlükleri farklı model ve özellikleri ile uygun kullanıldığı takdirde beslenme saatlerinde büyük ölçüde yardımcı olur. Bebek mama önlüğü modelleri; muşamba, silikon, puanlı baskılı, çizgili, üçgen ve fular gibi çok sayıda alternatifle üretilmiştir. Kullanım özelliğine göre farklılık gösteren bu ürünler, bebeğinizin rahatını sağlamak için önem taşırlar. Kolay çıkarılıp takılan önlerinde haznesi bulunan silikon mama önlüğü kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Bunlardan farklı olarak diş çıkarma döneminde kullanılan fular mama önlüğü ya da kumaş tasarımlar akan ağız sularının bebeğin kıyafetini korumasına yardımcı olur. Genellikle her bebekli evin bulunan plastik mama önlüğü modelleri, klasik modeller arasında yer alır. Bebeğiniz bu tip önlükleri sevmiyorsa giymeli mama önlüğü tasarımları pratik bir çözüm olabilir. Kullanım alanlarına ve özelliklerine baktığınızda aslında bebek önlüğü seçiminde, yavrunuzun rahat etmesi ve ürünün leke tutmaması önemlidir. Bebeğiniz artık kendi yemeklerini yemeye hazır ise, muşamba mama önlüğü ile rahatça hareket etmenin tadını çıkarabilir. Annelerin bebeklerinin sağlığı ve konforu için tasarlanan bu önlükler, farklı özellikleri ile beslenme saatlerinde avantaj sağlar. Burdagel.com online alışveriş sitesinde yer alan bebek önlük markaları ise şöyledir;

Babyjem, OİOİ, Chicco ve daha bir çok marka bulunmaktadır.

Bu tip önlükler, hareket özgürlüğü sağlayarak kullanıcı için keyifli bir alan yaratır. Kir barındırmayan ve sıvı geçirmeyen cepli mama önlüğü çeşitleri sayesinde gönül rahatlığıyla beslenme saatlerinde kullanılır. Bebeğinizin pislenen elbiselerini gün aşırı yıkamak alerjik reaksiyona sebebiyet verebilir. Burdagel.com online alışveriş sitesini ziyaret edebilir ve güvenilir alışveriş imkanı ile sipariş verebilirsiniz.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR