Erkek Çocuk Eşofman Takımı

Burdagel.com online alışveriş sitesinde, çok farklı renk ve modelde erkek çocuk eşofman takımı modeli bulabilirsiniz. Erkek çocuklar için ebeveynlerin tercih ettiği renkler genelde mavi, gri, lacivert, yeşil, turuncu, sarı ve kırmızı oluyor. Tasarım olarak orta ve alt kızmı ağ genişliği yüksek, bel bağlama ipi bulunan ürünler tercih ediliyor. Bu şekilde yavrunuzun beli açılıp, iç kıyafeti sürekli dışarı çıkmayacaktır. Daha bol kesim erkek çocuk eşofmanları da son zamanlarda rahatlığıyla ön plana çıkan favori modellerdendir. Bundan başka, kol ağızları ve paçaları özel imal edilmiş ürünler, gün içinde oynarken ya da uyurken bebeğinizin kol ve bacaklarının açılıp soğuk almasını engellediğinden, ebeveynlerin tasarım seçerken göz önünde bulundurduğu bir özelliktir. Boyun kısmı çıtçıtlı olan erkek çocuk eşofman takımları da yavrunuzun kafa kısmından rahatça geçebildiği için tercih edilen modellerden biridir. Erkek çocukların sevdiği figür ve kahramanlardan oluşan dokuma, baskı ya da işleme bulunan gösterişli ürünler, konforun yanında şıklık da arayan anne babaların dikkat çeken modelleridir.

 

Yeni Sezon Erkek Çocuk Eşofman Takım Modelleri

 

Daha aktif bir şekilde spor yapmaları için rahat ve konforlu giysiler giymek çok verimlidir. Erkek çocuklar için hazırlanan alt-üst eşofmanlar ve Yeni sezon erkek çocuk eşofman takım modelleri, her türlü sporla ilgili aktivite ve ev dışındaki etkinliklerinde çocukların bedensel rahatlığını artırmak ve hareket özgürlüğü sunmanın yanı sıra onların rahat etmesini ve güvende kalmasını sağlamak amacıyla imal edilmiştir. Erkek çocuk eşofman takımı ve kız çocuk eşofman takımı olmak üzere farklı üretilen eşofman takımları yumuşak, nefes alan, sıcak tutan ve esneyebilen kumaş bileşenleri sayesinde çocukların tüm aktiviteler boyunca sıcak ve kuru bir şekilde sporuna devam etmesine yardımcı olur. Erkek çocuk giyim ürünleri arasında bulabileceğiniz birbirinden kaliteli yeni sezon erkek çocuk eşofman takım modelleri, eşofman altı, eşofman üstü ve taytlar, çocukların etkinliklere çok daha iyi katılabilmesine yardımcı olur ve daha istekli yapmalarını sağlamaktadır.

Burdagel.com online alışveriş sitesinde yer alan diğer ürünlerden bazıları ise şöyledir;

Erkek Çocuk Pijama, Erkek Çocuk Şortlu Takım, Erkek Çocuk Kapri Takım, Kız Çocuk Atlet, Kız Çocuk Eşofman Takım ve daha bir çok ürün yer almaktadır.

Özellikle çocuk eşofman takımı spor faaliyetleri sırasında tüm enerjik hareketleri destekleyecek şekilde konforlu olmalı, kullanıcıyla birlikte her yöne kolayca hareket edebilmelidir. Dış mekanlarda yapılan etkinliklerde vücudu sıcak tutarken aynı zamanda nefes alabilmeli ve cildi tahriş etmeyen hassas kumaş bileşenlerinden imal edilmelidir. Yeni sezon erkek çocuk eşofman takım modelleri, bedenin hem üst hem alt bölmesine aynı rahatlıkta hareket imkanı sunmalı ve çocuğun hareket özgürlüğünü desteklemelidir. Aşırı terletmeyen ve az performans gerektiren antrenmanlardan başka çok terleten ve hareket gerektiren antrenmanlara uygun olarak üretilen eşofman takımları ile çocuğunuz rahat eder, yaptığı spora tam anlamıyla yerine getirir ve spora yatkınlığı artar.

 

Erkek Çocuk Eşofman Takım Fiyatları

 

Burdagel.com online alışveriş sitesi, çocuğunuz için çok fazla rahatlık sunan pek çok erkek çocuk eşofman takım fiyatları ile karşınıza çıkar. Özellikle alt ve üst olmak üzere iki parçadan oluşan ve polar, pamuklu ve polyester gibi kumaşlardan üretilen eşofman takımları, çocukların her tür hava koşulunda güvenle dış mekan aktivitelerine katılabilmesini sağlar. Sağlam özelliklerde tasarlanan erkek çocuk eşofman takım fiyatları ve modelleri, koruyucu iç yüzeyleri sayesinde çok fazla ısı yalıtımı sunarak yavrunuzun üşümesine engel olur. Tasarım yapısına bağlı olarak özellikleri değişen eşofman takımlarının üst kısmı; çoğunluklu tam boy fermuarlı, yarım balıkçı yakalı, cepli veya cepsizdir. Şapkalı ya da şapkasız olarak tasarlanan ürünlerin kapüşonlu olanları, soğuk havalarda çocukların kafa bölgesini soğuktan korur. Ayrıca paça kısımları büzgülü ya da normal kesimli olan eşofman altları ise, lastikli bel bandı sayesinde giyip çıkarırken rahatlık sunar. İnce ve korumalı iç kısımları sayesinde cilde hassas bir dokunuş sunan modeller, sıvıyı emen ve dışarı atan polyester ya da farklı kumaş bileşenleri ve çok önemli havalandırma bölgeleri sayesinde çok fazla rahat hissettirme özelliğine sahiptir.

 

Erkek Çocuk Eşofman Takım Markaları

 

Dış mekan spor aktiviteleri için eşofman takımlarını seçebileceğiniz gibi, tek olarak satılan erkek çocuk eşofman üstü, erkek çocuk eşofman altı ve değişik eşofman altlarını da tercih edebilirsiniz. Bu ürünler arasında yer alan erkek çocuk eşofman takım markaları; ısı yalıtımı, esneklik, nefes alabilirlik, teri dışarı atma, dayanıklılık, yumuşaklık ve hafiflik gibi özelliklere sahip modelleri genellikle imal etmektedir.

Burdagel.com online alışveriş sitesinde yer alan hem kaliteli hem de ucuz markalardan biri olan Hmd Underwear firmasının en iyi tasarımlarını bulabilirsiniz.

Esneyen kısıtlamayan özel kumaş bileşeni ve yırtılmayı önleyen desteklenmiş diz yapısına sahip modellerle çocuklar etkinliklerde dizlerini yere koymaktan korkmadan rahatça spor yapabilirler. Erkek çocuk eşofman altı modelleri ve erkek çocukları tarafından yoğun olarak tercih edilen tayt eşofman altları ve şortlar ise ferah yapısı, sıvı tutmayan, rahat, yumuşak, hafif, sağlam ve sıcak tutan kumaş bileşenleri ile üretilmiş olup sportif etkinlikler boyunca konfor ve kolaylık sunar. Etkinlik sırasında görünürlüğü engelleyen yoğun kumaş yapısı, tam boy ya da yarım boy uzunluk, yoğunluk, vücuda oturan elastik bel, hızlı kuruyan kumaş, vücudu saran kesim stili gibi pek çok özelliğe sahip tayt eşofman altı modelleri; pamuk ve elastan gibi kumaş bileşenlerinden meydana gelir. Aktivite boyunca çocukları rahat ettiren bu ürünler, erkek çocuk eşofman takım markaları tarafından özenle üretilmektedir. Farklı kıyafetlerle tamamlanacak koyu renk erkek çocuk eşofman modellerini ya da alternatif tasarım seçenekleri ile üretilen diğer ürünleri burdagel.com online alışveriş sitesinden hemen sipariş verebilirsiniz.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR