Bebek Yastık & Minder Çeşitleri

 

Sağlıklı uyku günlük hayatta daha dinç ve başarılı olmak için herkesin önemsediği bir konudur. Düzenli bir uykuya sahip olmak için uyuduğunuz ortamın önemi çok büyüktür. Uyuduğunuz ortam içerisinde uyku dışında kullanmamanız önemlidir. Daha konforlu bir uykuya geçebilmek için uyuduğunuz ortam dışında kullandığınız yastık ve yorganı doğru tercih etmeniz gerekir. Sağlıklı ve konforlu bir uyku için doğru ürünü seçmeniz sizin daha iyi bir uyku uyuyabilmenize yardımcı olur. Bunun için yapabileceğiniz çok basit yöntemler size yardımcı olacaktır. Doğru yastık kullanarak daha konforlu ve deliksiz uyuyabilirsiniz.

Herkesin değişik bir yastık tercihi vardır. Bazı kullanıcılar ince modelleri tercih ederken bazı kullanıcılar kalın tasarımları tercih edebilir. Kalın yastık tercih etmek istiyorsanız yatağınızın sert bir yapıya sahip olması gerekir. Sert zeminli yataklarda bedenin ve başın yatağa yaslanma oranı daha az olduğu için omuz açıklığınıza göre büyük yastık seçmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

 

Vücut sağlığınız için size göre olan yastığı bulmanız sağlığınızı iyi yönde etkiler. Ortopedik yastık vücudunuzdaki boşlukları doldurur. Sırt ve boyun ağrılarını ve kireçlenmeyi düşüren bir yapıya sahiptir. Ayrıca daha rahat bir uykuya sahip olmanıza yardımcı olur. Sırt ve boyun ağrılarının yanı sıra bel ağrılarının da çözülmesine yardımcı olur. Medikal yastık olarak da bilinen bu yastıklar doktorlar tarafından da tavsiye edilir. Sırt kaslarınızı destekleyerek var olan ağrılarınızı ortadan kaldırır. Uyurken sürekli istenmeyen hareketlere sahipseniz bu dönmelerinizi ortadan kaldırarak kan dolaşımınızı düzenler. Hamileler ve horlama sorunu yaşayan kişiler için özel yastık önerilir.

 

Nasıl uyuduğunuz, zeminin yüksek ya da alçak oluşu, zeminin sertlik ve yumuşaklığı sizi etkiler. Bir çok kişi yan yatarak uyuduğu için eğer siz de aynı şekilde uyuyorsanız bedeninize göre bir yastık seçmeniz daha doğru olacaktır. Özel destekli yastık yardımı ile uyku problemlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Boyun desteği sayesinde daha hızlı uykuya dalabilir ve uyandığınızda yenilenmiş gibi bir hisse sahip olabilirsiniz.

 

Bebek Yastık Modelleri

 

Uyku yastıklarından hariç evinizin pek çok alanında kullanabileceğiniz de tasarımlarda bulunur. Uyuma amacı ile kullanılan ürünlerin dışında evinizdeki eşyalarda, salıncakta, diğer alanlarında da kullanabileceğiniz dekorasyon amaçlı yastık modelleri mevcuttur. Bu tasarımlardan biri olan dekoratif yastık modelleri hem ev dizaynında hem de pek çok değişik alanda kullanabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Değişik özel tasarımları üzerinde barındıran modellerin yanı sıra sevimli figürlerini üzerinde barındıran ürünler de vardır. Çizgi film figürlerini üzerinde barındıran modellerin yanı sıra farklı biçimde olan modeller de mevcuttur.

 

Ev eşyalarınızda parça parça ve ufak modeller kullanmak istemiyorsanız rahatça satın alabileceğiniz büyük koltuk yastıkları da Burdagel.com 'da bulunmaktadır. Koltukta otururken vücudunuzu destekler. Büyük ve hafif çeşitleri televizyon karşısında daha konforlu ve keyifle televizyon izlemenize olanak sağlar. Arabalar için de kullanabileceğiniz tasarımlar yer almaktadır. Büyük ev eşyası çeşitlerine göre daha ufak ancak uzun yastık olarak kullanabileceğiniz tasarımlar bulunur. İster evde ister arabanızda kullanabileceğiniz bu yastık modelleri ile belinizi destekleyebilirsiniz.

 

Piyasada bulunan bir diğer model ise puf yastık, ev eşyalarınız üzerinde süs amaçlı kullanabilirsiniz. Her oda da dekorasyon olarak ya da evcil hayvanınız için kullanabileceğiniz kedi figürlü ve daha fazla çizgi kahraman tasarımına sahip yastıkları bulabilirsiniz. İş yerinizde, çalışma odanızda kullanabileceğiniz ve sizi her gördüğünüzde hoşuna gidecek tasarımlar da bulunmaktadır. Daha basit ve düz bir tarzda kullanmak istiyorsanız Burdagel.com 'da yer alan çeşitli yastık modellerine bakabilirsiniz.

 

Ebeveynler ve süs amaçlı üretilen ürünlerin yanı sıra bebekleriniz ve çocuklarınız için tercih edebileceğiniz modeller vardır. Bebek yastıkları yetişkinler için imal edilen modellerden biraz daha değişiktir. Pamuklu, küçük ve daha hafif yapıdadır. Uyku için düşüneceğiniz ürünlerin dışında pek çok değişik modeller Burdagel.com 'da mevcuttur. Bebek yastık çeşitleri içerisinde bebeğinizin bezini değiştirirken ya da beslerken kullanabileceğiniz sade yastık modellerii mevcuttur. Aynı zamanda bebeğiniz ilk dünyaya geldiğinde kemikleri daha yumuşak ve esnek olduğu için bebekler devamlı olarak düz ve aynı şekilde yatar. Bu nedenle kafalarında düzleşme olabilir. Bunu engellemek için kullanabileceğiniz bu ürün ile bebeğinizin başının düzleşmesinin önüne geçebilirsiniz.

Burdagel.com online alışveriş sitesinde yer alan diğer ürünlerden bazıları ise şöyledir;

Bebek Önlüğü, Bebek Havluları, Battaniye, Minder, Nevresim Takımı ve daha bir model yer almaktadır.

 

Bebeğiniz uyurken değişik şekilde hareket edebilir. Kısa zaman önce emeklemeye başlayan bebeklerde bu uykuda hareketlilik daha sık görülebilir. Bebeğiniz uyurken onu çevreleyecek kalınyastıklar kullanmak yerine c yastık kullanarak etrafını çevreleyebilirsiniz. Bu şekilde uyurken hareket etse bile hareket kabiliyetini daraltarak uyuduğu yer yüksekte olsa bile düşmesini engelleyebilirsiniz.

 

Bebekleriniz için kullanacağınız modellerin ince ve daha hafif olması gerekir. Bu yumuşak ürünlerden biri de mikro- fiber yastık nefes alan bir yapıya sahiptir. Pislik, toz, mikrop gibi maddeleri yakalayarak içinde özütürler. Böylelikle bebeğiniz için sağlıklı kullanabileceğiniz bir ürün haline gelir. Özel fermuarlı olarak üretilir. Mikro silikon iç yapıya sahiptir. Bebeğiniz için çok rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Bebek Yastık Markaları ve Fiyatları

 

Bebek yastık markaları ve fiyatları boyun ve sırt ağrısı çeken kişiler için özellikle tavsiye edilen ortopedik ürünleri cazip fiyatlara sizlere sunarlar. Bu modeller  visco ve lateks şeklinde ikiye ayrılır. Isıya duyarlı, boynunuz ve yatağınız arasındaki boşlukları dolduran bir tasarıma ve yapıya sahiptir. Boyun ve sırt ağrısı gibi şikayetleri olan kullanıcılara uzmanlar tarafından yastık tavsiye ederken en çok önerdikleri modellerden biridir.

Burdagel.com online alışveriş sitesinde yer alan BabyJem markası gibi bir çok önemli marka bulunmaktadır. Bebek yastık markaları ve fiyatları ile size özel fırsatlarla, bu modeller sıcaklığa duyarlı yapılarının yanı sıra antibakteriyel özellikleri de barındırmaktadır. Sıvıyı içinde tutmaz. Pislik, bakteri ve mikropları yakalayarak içinde tutar. Terletmeyen yastık olarak da isimlendireceğimiz bu model terletmeyen ve üşütmeyen özel kumaşlı bir tasarımdır. Bunalmayı önleyerek yazın serin kışın sıcak tutar. Organik yün kumaşı ile uyku sırasında ortopedik visco iç konforu ile rahatlık sunar.

 

 

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR