Emay Korse

 

Emay Korse, uzun yıllar boyunca piyasadaki yerini sağlamlaştırarak iç giyim, korse ürünleriyle sektörün öncü markalarından biri haline gelmeyi başarmıştır. Her geçen gün büyümeye devam eden Emay Korse, kalitesi ve rahat ürünleriyle çok önemli bir alıcı profili meydana getirmiştir. Sektörün ileri gelen markaları gibi Emay Korse de müşteri memnuniyeti odaklı üretim yaptığından, müşterilerinin güvenini kazanmıştır. En iyi malzemelerle üretim yapan Emay Korse, kalitesini herkese benimsetmiştir. Kullanıcı kitlesi günden güne genişleyen Emay Korse, bunun farkındalığı ile ürün kalitesini ve zenginliğini aynı şekilde genişletmektedir.

 

Emay Korse, ürün zenginliği ve farklı dizaynlarla müşterilerinden büyük ilgi ve talep görmektedir. Kadın erkek korse atletler, Sırt Destekli Badi Emzirme Korse Siyah, Lazer Kesim Fermuarlı Tayt Korse Beyaz, Agraflı Bel ve Basen Toparlayıcı Korse Siyah, Karyoka Destekli Agraflı Atlet Korse Beyaz, İz Yapmaz Çift Kat Boxer Korse Beyaz, İz Yapmaz Toparlayıcı Boxer Korse Siyah,  hamileler için özel olarak tasarlanmış sütyenler ve korseler daha birçok ürün hem konforuyla hem de kalitesiyle kendisini kanıtlamıştır. İşinde deneyimli tasarım ekibiyle çalışan Emay Korse, modaya takip eden tasarımlarıyla çağa ayak uydurmayı başarmış, konforla estetiği bir arada sunmaktadır. İnsan sağlığına büyük önem veren Emay, ürünlerini en iyi malzemelerle üretmekte olup, hiçbir ürünü kanserojen madde içermez.

 

Emay Korse ve Burdagel.com online alışveriş sitesi güvenilirliği size gönül rahatlığıyla alışveriş imkanı sunar. Müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliği bizim için ön plandadır; %100 güvenli ödeme, değişim ve iade imkanları ile rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Pek çok kadın, vücut hatlarını en iyi şekilde gösterebileceği muhteşem hatlara kavuşmanın hayalini kurabiliyor. Ancak vücut yapısı veya kıyafetlerin tarzı dolayısıyla her zaman ideal hatlara kavuşmak mümkün olmayabiliyor. Bu gibi durumlarda pek çok kadının iç çamaşırı çekmecesinin kurtarıcıları arasında yer alan kadın korse modelleri, ideal hatlara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Geçmişten günümüze moda dünyasında kadınların vücutlarını şekillendirmek amacıyla kullanılan korseler; stil, renk ve desen alternatifleriyle farklı ihtiyaçlara çözüm sunuyor. Yerli ve yabancı kadın korse markaları, farklı ve özel esnek kumaşlardan oluşan modellerle gündüzden geceye kadar daha şık ve formda görünmenizi sağlıyor. Burdagel.com online alışveriş sitesini ziyaret ederek siz de beğendiğiniz korseyi %100 güvenli alışveriş ve kapıda ödeme imkanıyla online sipariş verebilirsiniz.

 

Emay Korse Modelleri

 

Emay korse modelleri, her kadının vücudu, kendi yapısı ve doğası çapında kusursuz olduğu düşüncesiyle imal edilmektedir. Fakat özel gün veya organizasyonlarda ya da normal yaşamınızda bazı giysi seçimlerinde vücut hatlarınızın daha çok öne çıkma durumu meydana gelebiliyor. Bu gibi durumlar için tüm vücut veya bölgesel korse modelleri tam da sizin ihtiyacınıza göre üretilip beğenilerinize sunulmaktadır. Çift Kat Karın Toparlayıcı Slip Korse Siyah, Balenli Yüksek Bel Slip Korse Ten, Karın Destekleyici Pamuk Hamile Slip Kilot Ten, Lazer Kesim Dantelli Yüksek Bel Slip Korse Siyah, Dantelli Pop-Up Kalça Toparlayıcı Korse Ten, Masaj Özellikli İz Yapmaz Slip Korse Siyah gibi Emay Korse Modelleri, giydiğiniz kıyafetlerde vücut hatlarınızın daha iyi durmasını sağlıyor. Göğüs altı korse ise bel ve kalçanızın aynı anda toparlanmasına yardımcı olarak en dar elbiselerde bile daha sıkı ve fit durmanıza aracılık ediyor. Korse için genellikle ten, beyaz ve siyah gibi klasik renkler önerilse de farklı renk ve desen alternatifleri de bulunuyor. Daha fazla Emay Korse Modelleri için Burdagel.com online alışveriş sitesini ziyaret edebilir, Emay Korse Modellerinden size en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Üstelik kapıda ödeme ve kredi kartına taksit imkanıyla sipariş verebilirsiniz.

 

Emay Korse Fiyatları

 

Emay Korse Fiyatları, korse modelleri göz önünden bulundurulduğunda geniş bir ürün yelpazesi sunduğundan her isteği karşılayacak bir modele ve fiyata sahip olmak mümkün. Ayrıca doğum yapan kadınların hamilelik sırasında alınan kilolardan değişikliğe uğramış olan karın bölgesini toparlamak adına sıklıkla başvurulan yöntem düzenli korse kullanımını Emay Korse Fiyatlarını da değerlendirerek seçim yapabilirler. Bundan başka sezaryen doğumdan sonra dikişlerin hareket etmemesi ve iyileştirmeyi daha etkili kılmak için korse kullanımı doktorların da tavsiye ettiği bir yöntemdir. Bu korselerin birçok farklı çeşidi olup bunlardan bazısı askısız ve önden kopçalı bazısı ise göğüs hizasına kadar olup özel yapışkanlıdır. Tercih ederken hem modeline hem de fiyat avantajlarını göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Emay Korse Fiyatları kampanyalı fiyatları ile sizlerin beğenilerini kazanmıştır. Bunun yanı sıra inceltici korse olarak adlandırılan ürünler bölgesel toparlanmalarda fazla etkilidir. Alt bölgenizi sıkılaştırmak, kalçanızı toparlayıp dikleştirmek gibi düşünceleriniz varsa rahatlıkla kullanabileceğiniz taytlı ve yüksek belli modelleri tercih edebilir giysilerinize göre de uygun desen seçimini yaparak günlük hayatınıza kolayca adapte edebilirsiniz. Özellikle atlet korse ise çoğunlukla erkeklerin tercih ettiği bir korse çeşididir. Göğüs ve karın bölgesini toparlamayı hedefleyerek fit bir görünüm sağlayan erkek atlet korse, rahatlığı sayesinde de gün içinde varlığını hissettirmez. Korse fiyatları modeline ve üretildiği malzemeye göre değişiklik gösterir. Urdagel.com online alışveriş sitesinde sizin de beğeneceğiniz bir korse çeşidi mutlaka yer almaktadır. Hemen ziyaret edip %100 güvenli alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz.

 

1 2 3 ... 11 >